Blog o oponach

W jaki sposób odnaleźć najlepszego mechanika w okolicy? Gdzie najlepiej kupić samochód? Gdzie znaleźć części samochodowe? Jak dbać o auto?
Awatar użytkownika
naTAK
Posty: 11
Rejestracja: 05 lis 2019, 17:41

Blog o oponach

Post autor: naTAK »

Korzystacie z porad na blogach internetowych? Ja dość często szukam rozwiązania problemu w samochodzie lub porady właśnie na blogach i forach. Tym razem potrzebowałem porady na temat opon. Znalazłem temat koła dojazdowe , a tam wiele innych cennych porad dotyczących wulkanizacji i opon. Polecam.
Awatar użytkownika
dalixa
Posty: 97
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:01

Re: Blog o oponach

Post autor: dalixa »

skoro wątek o oponach, to może doradzicie coś na temat opon zimowych, ma ktoś uniroyal opony?? jak się sprawdzają podczas naszej polskiej zimy?
Awatar użytkownika
UniroyalOnlineExpert
Posty: 2
Rejestracja: 11 gru 2019, 1:35

Re: Blog o oponach

Post autor: UniroyalOnlineExpert »

Dzień dobry,
ze względu na często bardzo trudne warunki atmosferyczne późną jesienią oraz zimą, bardzo ważne jest, aby wybrać odpowiednie na ten sezon opony. W naszej ofercie znajdzie Pan odpowiedni na ten sezon model MS plus 77 https://www.uniroyal.pl/samochod/opony/ms-plus-77 który zapewnia lepszą trakcję na śniegu i lodzie, ponadto, dzięki zastosowanemu w modelu nowoczesnemu rozwiązaniu – nawet na błocie pośniegowym samochód prowadzi się komfortowo również w czasie deszczu.
Gdyby pojawiły się jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.
Pozdrawiam,
Konsultant marki Uniroyal
ODPOWIEDZ