Espadryle

Jesteś na bieżąco z trendami? Szukasz inspiracji na stylizacje, polskich producentów odzieży albo pomysłów na nieszablonowe rozwiązania modowe? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Espadryle

Post autor: Tola »

Witajcie,
co sądzicie o tak zwanych espadrylach? Chodzi mi o takie buty jak na stronie https://butymodne.pl/espadryle-damskie-c257083.html... Czy Waszym zdaniem są one teraz na topie? Macie . szafie chociaż jedną parę? Jak się w nich chodzi, są wygodne?
Awatar użytkownika
kappa
Posty: 61
Rejestracja: 19 sie 2019, 14:29

Re: Espadryle

Post autor: kappa »

Potwierdzam, są wygodne. Ja zamówiłam swoją parę na https://www.czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie- ... e-777.html i jestem z nich bardzo zadowolona. Czy są w modzie czy nie dla mnie to idealne buty na ten okres. Polecam jeśli ktoś jeszcze sobie nie kupił takiej pary
Awatar użytkownika
narka02
Posty: 37
Rejestracja: 28 maja 2019, 18:38

Re: Espadryle

Post autor: narka02 »

Jakoś nigdy nie przepadałam za espadrylami. Nie podoba mi się ten rodzaj buta. To już wolałabym kupić sobie Śniegowce damskie , chociaż też średnio za nimi przepadam. To akurat wina mojej mamy, bo kiedyś na siłę musiałam w takich bucikach chodzić. Chociaż teraz to i nawet bardzo ładne takie obuwie dostaniemy, jak dobrze poszukamy.
Awatar użytkownika
gilus90
Posty: 5
Rejestracja: 29 gru 2019, 23:21

Re: Espadryle

Post autor: gilus90 »

Nie mogę nic znaleźć w tym zakresie. Nie pomogę Ci chyba tutaj.
Oszukać diabła to nie grzech.
Awatar użytkownika
Kinga
Posty: 87
Rejestracja: 06 gru 2019, 2:48

Re: Espadryle

Post autor: Kinga »

Mam pytanie z nieco innej beczki - czy ktoś z Was sprawdzał może jak sprawdza się klej Tadam do klejenia espadryli? Wiosna już coraz bliżej :)
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 20
Rejestracja: 03 gru 2019, 18:32

Re: Espadryle

Post autor: oetadam »

Kinga pisze: ↑13 lut 2020, 0:03 Mam pytanie z nieco innej beczki - czy ktoś z Was sprawdzał może jak sprawdza się klej Tadam do klejenia espadryli? Wiosna już coraz bliżej :)
Witam! Kinga, klej TADAM® z łatwością poradzi sobie ze sklejeniem espadryli. To elastyczny klej, który dzięki swoim właściwościom służy do napraw różnych części butów: czubków, brzegów, zapiętków, obcasów, podeszw i cholewek. Jest idealny do naprawy butów sportowych.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
Kinga
Posty: 87
Rejestracja: 06 gru 2019, 2:48

Re: Espadryle

Post autor: Kinga »

A czy jeśli nie zużyję całego opakowania kleju, będę w stanie za jakiś czas użyć go ponownie?
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 20
Rejestracja: 03 gru 2019, 18:32

Re: Espadryle

Post autor: oetadam »

Kinga pisze: ↑28 lut 2020, 17:13 A czy jeśli nie zużyję całego opakowania kleju, będę w stanie za jakiś czas użyć go ponownie?
Witam! Kinga, aby zabezpieczyć klej Tadam przed wyschnięciem należy we właściwy sposób oczyścić dozownik po jego użyciu. W tym celu zalecam użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zalecam go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
kłapouchy
Posty: 69
Rejestracja: 18 maja 2019, 20:42

Re: Espadryle

Post autor: kłapouchy »

Nie powiem bo to całkiem fajne buty, ale ja mam jakiegoś pecha i buty rozkleiły mi się. I nie miałam żadnego kleju w domu więc musiałam jakiś kupić. Przy okazji znalazłam taki klej epoksydowy tutaj https://ataszek.pl/89-kleje-epoksydowe który oczywiście musiałam zamówić. Bo co jak co ale taki klej do wszystkiego warto jet mieć w domu. Czy Wy też tak macie, że wolicie się zabezpieczyć na zapas?
Awatar użytkownika
ryzowa
Posty: 17
Rejestracja: 21 maja 2020, 15:11

Re: Espadryle

Post autor: ryzowa »

oetadam pisze: ↑05 mar 2020, 18:08
Kinga pisze: ↑28 lut 2020, 17:13 A czy jeśli nie zużyję całego opakowania kleju, będę w stanie za jakiś czas użyć go ponownie?
Witam! Kinga, aby zabezpieczyć klej Tadam przed wyschnięciem należy we właściwy sposób oczyścić dozownik po jego użyciu. W tym celu zalecam użyć ściereczki lub suchego, chłonnego papieru. Zalecam go przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, aby przedłużyć czas jego przydatności.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Gdzie ten klej da się kupić? Nie mam żadnego leroy merlin blisko a tylko tam znalazłam dostępny przez neta...
Awatar użytkownika
oetadam
Posty: 20
Rejestracja: 03 gru 2019, 18:32

Re: Espadryle

Post autor: oetadam »

Witam! Ryzowa, klej TADAM® możesz z łatwością kupić m.in. w kioskach, sklepach motoryzacyjnych, metalowych, oferujących farby oraz lakiery, marketach budowlanych i sklepach elektrycznych. Można go także zakupić w internecie.

Gdyby pojawiły się pytania, chętnie na nie odpowiem.

Ekspert marki TADAM
tadam com pl
Awatar użytkownika
Sami
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Espadryle

Post autor: Sami »

Na pewno duże skórzane plecaki także się przydadzą na wycieczki. Można je znaleźć w sieci.
ckpwaw.pl
Awatar użytkownika
Sami
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Espadryle

Post autor: Sami »

Wyjątkowe buty, ale również plecak szkolny dla dziewczynki w Polkowicach uda się kupić online. Zawsze taki się nam przyda.
ckpwaw.pl
ODPOWIEDZ