Usunięcie zębów ósemek

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu, wizycie w przychodni czy obsłudze w poradni? Polecamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie.
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 105
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:36

Usunięcie zębów ósemek

Post autor: Lenka »

Powoli zaczęły mi się psuć ósemki i myślę o ich usunięciu. Dwie z nich jeszcze mi do końca nie wyszły, więc pewnie będzie konieczne chirurgiczne usunięcie. Boję się trochę tego, dlatego proszę was o pomoc w znalezieniu doświadczonego dentysty. Myślałam o nich http://prodentika.com.pl/. Mają bardzo dobre opinie. Uważacie, że to słuszny wybór?

skup starych ubrań
Awatar użytkownika
maja
Posty: 29
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:13

Re: Usunięcie zębów ósemek

Post autor: maja »

Ja miałam kiedyś usuwane w miejscu, w którym wcześniej mieszkałam, bez prześwietlenia i bez niczego. Jakimś cudem się udało, ale fakt, że było ciężko. Ale lekarz doświadczony, więc obyło się bez jakichkolwiek dolegliwości potem. Teraz mieszkam nad morzem i spróbuję w Dental Pro z leczeniem .
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 26
Rejestracja: 23 lis 2019, 22:52

Re: Usunięcie zębów ósemek

Post autor: natasza85 »

Najlepiej znaleźć profesjonalną klinikę gdzie zrobią to szybko i praktycznie bezboleśnie. Ja bardzo dużą wagę przywiązuje do dezynfekcji sprzętu medycznego i to jest dla mnie priorytet. Tyle się teraz słyszy o ludziach zarażonych chorobami poprzez źle wysterylizowany sprzęt. Trzymam kciuki :)
ODPOWIEDZ