opinie o firmie antykoncepcja24.com

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu, wizycie w przychodni czy obsłudze w poradni? Polecamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie.
Awatar użytkownika
leja
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2019, 20:25

opinie o firmie antykoncepcja24.com

Post autor: leja »

masakra - zabrakło mi tabletek! pomozcie, wydawało mi sie ze mam ale półka pusta! zamawiał ktos z was przez antykoncepcja24.com ?
Awatar użytkownika
elzunia
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:44

Re: opinie o firmie antykoncepcja24.com

Post autor: elzunia »

Spokojnie dziś dzień pracujący dzwonisz i mówisz jak jest. na pewno cię poratują - ja nie raz korzystałam z ich usług.
Awatar użytkownika
kasa
Posty: 10
Rejestracja: 13 gru 2019, 16:38

Re: opinie o firmie antykoncepcja24.com

Post autor: kasa »

Koniecznie zadzwoń, albo napisz do nich. To sprawdzona firma, mi też czasem się zapomni i nie mam recepty :)
Awatar użytkownika
hdc
Posty: 18
Rejestracja: 25 sie 2019, 9:41

Re: opinie o firmie antykoncepcja24.com

Post autor: hdc »

Nie panikuj :) serio. oni działają 24 godziny na dobę w Wawie, więc zadzwoń i goń po recepte :)
Awatar użytkownika
wiolkaa
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2020, 16:52

Re: opinie o firmie antykoncepcja24.com

Post autor: wiolkaa »

Pamiętajcie, że z każdej sytuacji jest wyjście. Moja kuzynka nie wzięła kilku tabletek, bo je gdzieś zapodziała. Niestety przytrafiła Jej się wpadka. Nasza znajoma poleciła Jej tanią i legalną aborcję na https://9tygodni.pl. Tam możecie dzwonić przez całą dobę. Zapewniają dyskrecję.
Awatar użytkownika
betere
Posty: 79
Rejestracja: 25 paź 2019, 20:34

Re: opinie o firmie antykoncepcja24.com

Post autor: betere »

Nigdy z internetu moich tabletek belara nie zamawiałam,nie ufam temu. Chodzę po recepty do ginekologa i zawsze przepisuje mi taką ilość że starcza do następnej wizyty
Rosoń

Re: opinie o firmie antykoncepcja24.com

Post autor: Rosoń »

W przypadku nieskutecznej antykoncepcji trzeba pamiętać, że nie zostaliśmy obdarci z wyboru. Niechcianą ciążę dalej można legalnie usunąć, jeśli nie jesteśmy gotowi na rodzicielstwo. Na stronie Klinika Stonava znajduje się artykuł o tym sytuacja prawnie wygląda u naszych czeskich sąsiadów.
ODPOWIEDZ