Środki na powiększenie męskości.

Opinie o lekach, suplementach i sposobach leczenia dolegliwości. Polecamy apteki i sklepy medyczne.
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 139
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:47

Re: Środki na powiększenie męskości.

Post autor: aleks »

Wiecie że ważniejsza jest szerokość niż długość? :)
Awatar użytkownika
jolpaa
Posty: 37
Rejestracja: 15 gru 2019, 22:27

Re: Środki na powiększenie męskości.

Post autor: jolpaa »

Na powiększenie nie znam, ale mój facet jak miał problemy z erekcja to brał maxon active przez stosunkiem. Wystarczy brać jakieś pół godziny przed, oczywiście potrzebna jest też stymulacja ;) akurat jest czas na grę wstępną. A ten środek kupisz bez recepty i nie jest drogi.
Awatar użytkownika
menelaos
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2020, 14:21

Re: Środki na powiększenie męskości.

Post autor: menelaos »

Jeśli macie problemy z potencją to ja doradzam wizytę u urologa. Są metody leczenia tego, także warto skorzystać. Ja doradzić wam mogę mojego urologa dr. Marka Góreckiego https://urolog-gorecki.wroclaw.pl/ super specjalista i miły człowiek. Przyjmuje w trzech gabinetach we Wrocławiu.

mikołaj zebrzydowski
Awatar użytkownika
krzycho55
Posty: 13
Rejestracja: 07 cze 2020, 21:44

Re: Środki na powiększenie męskości.

Post autor: krzycho55 »

maxon ma tez teraz wersję forte ;) ma jeszcze większa dawkę sildenafilu, to chyba jedyny produkt z taką dawką bez recepty dostępny, ja już testowałem, wrażenia fajne, warto sobie zrobić online ankietę która dawka lepsza
Addama

Re: Środki na powiększenie męskości.

Post autor: Addama »

Kazdy urolog stanowczo odradzi Wam branie takich środków, ani to nie jest zdrowe, ani tak naprawdę skuteczne. Tego typu środki szkodzą a nie przynosza efektów. Zresztą po je brać? Ja uważam, że to jest totalny bezsens. Każdego natura stworzyła innego i trzeba się z tym pogodzić.
Awatar użytkownika
Arkadiusz1
Posty: 123
Rejestracja: 22 paź 2019, 9:52

Re: Środki na powiększenie męskości.

Post autor: Arkadiusz1 »

Faktycznie, problemy mogą być różne. Właśnie dlatego najrozsądniej będzie nie tylko szukać specjalnych specyfików, ale przede wszystkim wybrać się do specjalisty, który Was zbada. Dzisiaj dobry urolog może szybko wykryć, jaka jest przyczyna problemy, po czym zalecić odpowiednie leczenie. To zdecydowanie najbezpieczniejsze wyjście, pamiętajcie o tym.
bbużak

Re: Środki na powiększenie męskości.

Post autor: bbużak »

Tutaj nie ma co iść na łatwiznę i jakieś niesprawdzone metody. Na pewno warto iść do specjalisty na konsultację np https://www.znanylekarz.pl/witold-smole ... nej/krakow Profesjonalista, który zajmuje się zabiegami tego typu od lat. Dzięki temu można pozbyć się kompleksów w bezpieczny sposób
ODPOWIEDZ