recepta elektroniczna

Opinie o lekach, suplementach i sposobach leczenia dolegliwości. Polecamy apteki i sklepy medyczne.
Awatar użytkownika
dalixa
Posty: 97
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:01

recepta elektroniczna

Post autor: dalixa »

Jestem ciekawa czy są tu osoby, które już w ten sposób wykupowały receptę? Jakie apteki już mają tę opcję?
Awatar użytkownika
Epika
Posty: 17
Rejestracja: 25 lis 2019, 13:29

Re: recepta elektroniczna

Post autor: Epika »

Ja juz jakiś czas korzystam z e-receptę i jestem bardzo zadowolona. Nie mam problemów z realizacją, bardzo fajna sprrawa
Awatar użytkownika
Kinga
Posty: 87
Rejestracja: 06 gru 2019, 2:48

Re: recepta elektroniczna

Post autor: Kinga »

Póki co rzadko chodzę do lekarza (na szczęście!) sama nie miałam okazji jeszcze korzystać, ale z tego co wiem, w aptece DOZ bez problemu zrealizują, przechodzę obok w drodze do pracy i mają wielką naklejkę na drzwiach z informacją, o możliwości realizacji :)

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
Awatar użytkownika
dalixa
Posty: 97
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:01

Re: recepta elektroniczna

Post autor: dalixa »

dzięki, właśnie wczoraj wykupowałam w DOZ taką receptę, chyba to już będzie standard w aptekach. Mąż był zaskoczony, nie wiecie jak to jest z receptami dzieci? Chyba nie można im założyć konta e-pacjenta?
Awatar użytkownika
maja
Posty: 29
Rejestracja: 09 maja 2019, 8:13

Re: recepta elektroniczna

Post autor: maja »

E-recepta to taka drukowana? To taką już w mojej przychodni doktor wystawia, realizowałam ostatnio. Tylko na środki na potencję nie dostałam, bo nic dobrego w aptekach nie ma. I będę musiała szukać w sieci, ale to na pewno w Eroptece znajdę coś dobrego. Mam taką nadzieję przynajmniej.
Awatar użytkownika
dalixa
Posty: 97
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:01

Re: recepta elektroniczna

Post autor: dalixa »

może być albo drukowany kod albo mogą wysłać Ci kod na sms, łatwo ją odebrać i też nie ma problemu żeby ktoś za nas odebrał leki, bo nie potrzeba papierka
Awatar użytkownika
Kinga
Posty: 87
Rejestracja: 06 gru 2019, 2:48

Re: recepta elektroniczna

Post autor: Kinga »

A co zrobić w sytuacji odpisu od takiej e-recepty? Wiadomo, że nie zawsze w aptece mają wszystko to, co przepisał mi lekarz. Do tej pory z tego co kojarzę dostawało się karteczkę?
Awatar użytkownika
Epika
Posty: 17
Rejestracja: 25 lis 2019, 13:29

Re: recepta elektroniczna

Post autor: Epika »

odpisy nie stanowią rzdnego problemu. Po prostu tak jak przy papierowej recepcie

reishi zarodniki cena
Awatar użytkownika
Epika
Posty: 17
Rejestracja: 25 lis 2019, 13:29

Re: recepta elektroniczna

Post autor: Epika »

a ja nie dostaje ic, dostaję info że bedzie wtedy a wtedy i tyle. Zawsze później odbieram bez problemu tego czego nie było przy pierwszej wizycie w aptece
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 139
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:47

Re: recepta elektroniczna

Post autor: aleks »

super sprawa, ja jestem zdecydowanie za
Awatar użytkownika
jolpaa
Posty: 37
Rejestracja: 15 gru 2019, 22:27

Re: recepta elektroniczna

Post autor: jolpaa »

Maja w normalnej aptece znajdziesz dobre środki na potencję ;) mój mężczyzna kilka razy wspomagal się tabletkami maxon active, sa niezastąpione przy zaburzeniach erekcji, wystarczy wziąć na około pól godziny przed stosunkiem.
Awatar użytkownika
sabka
Posty: 112
Rejestracja: 27 maja 2019, 22:42

Re: recepta elektroniczna

Post autor: sabka »

dokładnie
ODPOWIEDZ