nutrikid opinie

Opinie o lekach, suplementach i sposobach leczenia dolegliwości. Polecamy apteki i sklepy medyczne.
wafęlka

nutrikid opinie

Post autor: wafęlka »

szukam opinii o nutrikidach, chcę córci kupić, od paru dni choruje, bardzo boli ją gardło i goraczkuje, lekarz przepisał antybiotyuk, dzisiaj dopiero pierwszy dzień a apetyt słaby już od 3-4 dni, zastanawiam się czy nie kupić wlaśnie tego produktu, wiem, że powinna być stosowana pod kontrolą lekarza
łusala

Re: nutrikid opinie

Post autor: łusala »

Najlepiej by było zapytać pediatry, ja te nutrikidy kupowałam dla dziecka jak miało zapalenie migdałków i tylko płynne rzeczy dawał radę jeść, chociaż wiedziałam, że jak takiego nutrikid multi fibre wypije to ta dawka białka, witamin bedzie dostarczona
wafęlka

Re: nutrikid opinie

Post autor: wafęlka »

łusala pisze: ↑26 lut 2021, 0:13 Najlepiej by było zapytać pediatry, ja te nutrikidy kupowałam dla dziecka jak miało zapalenie migdałków i tylko płynne rzeczy dawał radę jeść, chociaż wiedziałam, że jak takiego nutrikid multi fibre wypije to ta dawka białka, witamin bedzie dostarczona
dzięki za polecenie, zapytałam pediatry o ten nutrikid multi fibre. Kupiłam kilka buteleczek i przez parę dni dawałam, dziecko bez problemu dawało radę wypić jedną, bo to tylko 200 ml a dodaje tyle energii co pełnowartościowy posiłek
ODPOWIEDZ