koszmarna miesiączka

Opinie o lekach, suplementach i sposobach leczenia dolegliwości. Polecamy apteki i sklepy medyczne.
Awatar użytkownika
jolpaa
Posty: 37
Rejestracja: 15 gru 2019, 22:27

koszmarna miesiączka

Post autor: jolpaa »

Co najlepiej działa na was podczas kobiecych dni?
Awatar użytkownika
hankaross
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2019, 0:16

Re: koszmarna miesiączka

Post autor: hankaross »

paka lodów plus przeciwbólowo i rozkurczowo vemonis femi, zazwyczaj to wystarcza. Mam dosć trudne kobiece dni i wcześniej to się muiałam nałykać tych tabletek różnch, teraz mi wystarcza ten jeden lek.
Awatar użytkownika
marlena90
Posty: 74
Rejestracja: 30 lis 2019, 13:36

Re: koszmarna miesiączka

Post autor: marlena90 »

A co to za lek? Powiesz coś więcej? Ja mam bardzo bolesne miesiączki, najgorsze są 2 pierwsze dni, potworny ból brzucha i głowy, ciężko nawet w pracy wytrzymać. Zwykłe tabletki przeciwbólowe nie działają. Czy to jest lek na receptę?
Awatar użytkownika
dalixa
Posty: 97
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:01

Re: koszmarna miesiączka

Post autor: dalixa »

to lek, który łączy w sobie i środek przeciwbólowy, rozkurczowy i kofeinę która przyspiesza jego działanie. Moja siostra używa tych tabletek na kolki nerkowe, też są skuteczne

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
Awatar użytkownika
bajla
Posty: 109
Rejestracja: 13 gru 2019, 13:28

Re: koszmarna miesiączka

Post autor: bajla »

Bolesne miesiaczki moga tez byc przyczyna powaznych schorzen, takich jak np endometrioza. warto sie badac w tym kierunku. sama cierpialam podczas okresu, bole byly okropne! nic mi nie pomagalo. Wybralam sie do ginekologa w szpitalu Medicover i tam wlasnie postawiono diagnoze-endmoetrioza. Bede miala robiona operacje laparoskopowa.
Awatar użytkownika
Ashon3
Posty: 39
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:37

Re: koszmarna miesiączka

Post autor: Ashon3 »

To może być wynik zaburzeń hormonalnych że doskwiera wam taki ból ;/ Warto isć to skonsultować z lekarzem i stosować też https://ovarin.pl/ który pomaga na wyregulowanie gospodarki hormonalnej
ODPOWIEDZ