jakie suplementy przyjmować ?

Opinie o lekach, suplementach i sposobach leczenia dolegliwości. Polecamy apteki i sklepy medyczne.
Olguśka

jakie suplementy przyjmować ?

Post autor: Olguśka »

Cześć wszystkim :) Moi drodzy postanowiłam, ze zacznę regularnie suplementować niezbędne dla zdrowia witaminy i minerały, chętnie sięgnę też po coś dla osób aktywnych fizycznie ( bo ćwiczę regularnie od jakiegoś czasu). Jakie produkty polecacie ? czy szukać ich w aptekach czy w internecie ?
węzka

Re: jakie suplementy przyjmować ?

Post autor: węzka »

wiesz co w aptekach jest sporo produktów na pewno ale ja raczej zaglądam do punktów zielarskich, tam znajdziesz dobre i naturalne preparaty. jeśli chodzi o konkretną firmę to lubię te z Pharmovit :) mają u siebie i witaminy i minerały ale też oleje czy zioła w kapsułkach :)
izkaduś

Re: jakie suplementy przyjmować ?

Post autor: izkaduś »

ja tak jak węzka też polecam Pharmovit :) najczęściej robię zapasy w ich sklepie internetowym ale spokojnie znajdziesz je też w punktach zielarskich :) jak ćwiczysz to zerknij sobie też na linię Sport :) ja mam tą kofeinę i buraka i przyznam, ze odkąd je biorę to mam więcej powera jeśli chodzi o sam trening.
Olguśka

Re: jakie suplementy przyjmować ?

Post autor: Olguśka »

dzięki dziewczyny za informacje. w weekend na spokojnie przejrzałam sobie ich ofertę i rzeczywiście u nich mozna kupić wszystko i zwykle witaminy i jakieś preparaty. cenowo nawet fajnie to wygląda. spodobały mi się te preparaty w płynie np na wzmocnienie włosów. kojarzycie je ?
izkaduś

Re: jakie suplementy przyjmować ?

Post autor: izkaduś »

Olguśka pisze: ↑28 cze 2021, 8:27 dzięki dziewczyny za informacje. w weekend na spokojnie przejrzałam sobie ich ofertę i rzeczywiście u nich mozna kupić wszystko i zwykle witaminy i jakieś preparaty. cenowo nawet fajnie to wygląda. spodobały mi się te preparaty w płynie np na wzmocnienie włosów. kojarzycie je ?
tak, wiem o czym mówisz :) ja robię kuracje łączone tego preparaty na włosy, skórę i paznokcie i kolagenu. efekty wow! mnóstwo nowych baby hair, lepsza skóra, mocniejsze paznokcie. Naprawdę fajne, wydajne i skuteczne produkty.
PatrycjąS123

Re: jakie suplementy przyjmować ?

Post autor: PatrycjąS123 »

Ja polecam suplementy z tej strony https://natural.pl/ od Natural Pharmaceuticals. Generalnie jak zaczęłam swoją przygodę z aktywnością fizyczną to błędem jaki zrobiłam to właśnie brak suplementacji, więc super, że o tym myślisz. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z ich produktów, czuje się świetnie i uważam, że moje niedobory są w całkowicie uzupełnione
orsoł2

Re: jakie suplementy przyjmować ?

Post autor: orsoł2 »

PatrycjąS123 pisze: ↑30 cze 2021, 8:50 Ja polecam suplementy z tej strony https://natural.pl/ od Natural Pharmaceuticals. Generalnie jak zaczęłam swoją przygodę z aktywnością fizyczną to błędem jaki zrobiłam to właśnie brak suplementacji, więc super, że o tym myślisz. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z ich produktów, czuje się świetnie i uważam, że moje niedobory są w całkowicie uzupełnione
Własnie odnowiłam karnet na siłownię:)
Chętnie skorzystam, bo rozumiem, że raczej naturalne suplementy można tu nabyć?
dośkaw

Re: jakie suplementy przyjmować ?

Post autor: dośkaw »

pharmovit ma świetne pod katem składu produkty. Kiedyś brałam ich żelazo ( BioFe), jako jedyne skutecznie poprawiło mi wyniki badań i udało mi się bez trudu wyjśc z anemii. teraz regularnie sięgam po ich witaminy, raz na jakiś czas biorę coś na wzmocnienie włosów czy poprawę jakości skóry :)
Olguśka

Re: jakie suplementy przyjmować ?

Post autor: Olguśka »

izkaduś pisze: ↑28 cze 2021, 9:54
Olguśka pisze: ↑28 cze 2021, 8:27 dzięki dziewczyny za informacje. w weekend na spokojnie przejrzałam sobie ich ofertę i rzeczywiście u nich mozna kupić wszystko i zwykle witaminy i jakieś preparaty. cenowo nawet fajnie to wygląda. spodobały mi się te preparaty w płynie np na wzmocnienie włosów. kojarzycie je ?
tak, wiem o czym mówisz :) ja robię kuracje łączone tego preparaty na włosy, skórę i paznokcie i kolagenu. efekty wow! mnóstwo nowych baby hair, lepsza skóra, mocniejsze paznokcie. Naprawdę fajne, wydajne i skuteczne produkty.
O dzięki bardzo za informację, w takim razie miałam nosa :)zamówiłam już sobie 2 buteleczki, kilka dni temu zaczęłam kurację. Dam znać za jakiś czas jak efekty :)
izkaduś

Re: jakie suplementy przyjmować ?

Post autor: izkaduś »

Olguśka pisze: ↑28 lip 2021, 14:30
izkaduś pisze: ↑28 cze 2021, 9:54
Olguśka pisze: ↑28 cze 2021, 8:27 dzięki dziewczyny za informacje. w weekend na spokojnie przejrzałam sobie ich ofertę i rzeczywiście u nich mozna kupić wszystko i zwykle witaminy i jakieś preparaty. cenowo nawet fajnie to wygląda. spodobały mi się te preparaty w płynie np na wzmocnienie włosów. kojarzycie je ?
tak, wiem o czym mówisz :) ja robię kuracje łączone tego preparaty na włosy, skórę i paznokcie i kolagenu. efekty wow! mnóstwo nowych baby hair, lepsza skóra, mocniejsze paznokcie. Naprawdę fajne, wydajne i skuteczne produkty.
O dzięki bardzo za informację, w takim razie miałam nosa :)zamówiłam już sobie 2 buteleczki, kilka dni temu zaczęłam kurację. Dam znać za jakiś czas jak efekty :)

koniecznie daj znać jak efekty i jak idzie kuracja :) najważniejsza jest regularność przyjmowania, najszybciej zobaczysz różnicę gdy będziesz pilnować tego by suplementować się codziennie :)
Olguśka

Re: jakie suplementy przyjmować ?

Post autor: Olguśka »

izkaduś pisze: ↑30 sie 2021, 15:46
Olguśka pisze: ↑28 lip 2021, 14:30
izkaduś pisze: ↑28 cze 2021, 9:54

tak, wiem o czym mówisz :) ja robię kuracje łączone tego preparaty na włosy, skórę i paznokcie i kolagenu. efekty wow! mnóstwo nowych baby hair, lepsza skóra, mocniejsze paznokcie. Naprawdę fajne, wydajne i skuteczne produkty.
O dzięki bardzo za informację, w takim razie miałam nosa :)zamówiłam już sobie 2 buteleczki, kilka dni temu zaczęłam kurację. Dam znać za jakiś czas jak efekty :)

koniecznie daj znać jak efekty i jak idzie kuracja :) najważniejsza jest regularność przyjmowania, najszybciej zobaczysz różnicę gdy będziesz pilnować tego by suplementować się codziennie :)
tak tak wiem juz się doinformowałam w tej kwestii :) ja to często jestem w gorącej wodzie kąpana ale tym razem jestem zdeterminowana i póki co trrzymam się dzielnie ani jednej dawki nie pominełam :)
kraśko

Re: jakie suplementy przyjmować ?

Post autor: kraśko »

Przeze mnie było poszukiwane jakościowe rozwiązanie dotyczące cukrzycy. Chciałem złagodzić objawy i szperałem po Internecie. Na stronie sklepu internetowego ziololech.pl, udało mi się odnaleźć zioła na cukrzycę normal. W mojej ocenie warto sprawdzić ichniejsze produkty, ponieważ są wysokiej jakości i naprawdę pomagają. Ziołolecznictwo to świetna rzecz :).
Żaklina

Re: jakie suplementy przyjmować ?

Post autor: Żaklina »

Najlepsze suplementy i odzywki znajdziecie na stronie http://strefamocy.pl tutaj jest wiele produktów dla tych osób co chcą zadbać o swoją sylwetkę, ćwiczą i trenują. Sprawdźcie koniecznie bo to dobre i atrakcyjne oferty. Myślę że znajdziecie tutaj produkty które was zainteresują.
marzeńka

Re: jakie suplementy przyjmować ?

Post autor: marzeńka »

Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. https://dermatologbemowo.pl/
ODPOWIEDZ