ból ucha

Opinie o lekach, suplementach i sposobach leczenia dolegliwości. Polecamy apteki i sklepy medyczne.
Awatar użytkownika
dalixa
Posty: 97
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:01

ból ucha

Post autor: dalixa »

Czy spotkaliście się z tym że boli was ucho przy dłuższym noszeniu słuchawek dousznych?
Awatar użytkownika
suselka
Posty: 51
Rejestracja: 25 lis 2019, 10:11

Re: ból ucha

Post autor: suselka »

jasne, ze tak moze być, mi się to też zdarzalo, jak raz zasnęłam ze słuchawkami to potem ból był przz wiele godizn, mąż mi kupił krople lix przeciwbólowe do uszu, mozna je na szczęście be recepty dostać, po kilku użyciach ból przedszedł ale od tamtej pory unikam takich słuchawek
Awatar użytkownika
dalixa
Posty: 97
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:01

Re: ból ucha

Post autor: dalixa »

chyba zrezygnuję ze słuchawek tego typu całkowicie, fajnie ze te krople szybko działają i mozna bez recepty kupić, przydatna rzecz. Cos czuję, że się jeszcze nie raz przyda, na przewiane ucho też jak znalazł.
Awatar użytkownika
marlena90
Posty: 74
Rejestracja: 30 lis 2019, 13:36

Re: ból ucha

Post autor: marlena90 »

Na ból można chyba kupić jakies krople w doz.pl. Albo po prostu wziąć tabletki przeciwbólowe. Ale jeśli to jakies zapalenie ucha to chyba lepiej pójść do lekarza
Aniołek

Re: ból ucha

Post autor: Aniołek »

Z takimi kwestiami absolutnie nie powinniście zwlekać. Ja na pewno mogę Wam na pewno podejść, że jeśli szukacie odpowiednich preparatów dla siebie, to koniecznie powinniście zajrzeć do https://ktomalek.pl/produkty-stosowane- ... cha/k-43/1 W ten sposób będziecie w stanie znacznie lepiej poradzić sobie z problemami z bólem ucha.
ODPOWIEDZ