Program do fakturowania - RafSoft

Znalazłeś najlepszą ofertę na lot last minute? Daj znać!
Puzeł

Program do fakturowania - RafSoft

Post autor: Puzeł »

Co sądzicie na temat programu do księgowości, a przede wszystkim fakturowania - RafSoft w wersji Standard? Czy jako opcja wsparcia księgowości jest w stanie przynieść realne korzyści i przede wszystkim ułatwia codzienną pracę. Mam nadzieję, ze podpowiecie mi zanim podejmę decyzję.

Lisoń

Re: Program do fakturowania - RafSoft

Post autor: Lisoń »

Jestem w pełni zadowolony z wyboru programu RafSoft 2021 w wersji Standard, dlatego jak znajdziecie wolną chwilę to koniecznie zajrzyjcie na stronę internetową - https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-standard/ gdzie znajdziecie wiele konkretnych podpowiedzi, wyboru odpowiedniej wersji w zależności od potrzeb i rzeczowego podejścia do klienta oraz wsparcia ze strony obsługi technicznej. W końcu stało się to proste i jednocześnie napraw wydajne dla naszego biznesu.

https://mirapolnext.pl/aparat-canon-eos-1200d-ef-s-18-55-iii-karta-8gb-p-7324.html

Sokół

Re: Program do fakturowania - RafSoft

Post autor: Sokół »

Jeżeli o mnie chodzi to zdecydowanie jestem za https://www.rafsoft.net/ co do wyboru programu do fakturowania. Prosty w obsłudze, funkcjonalny i jednocześnie w razie pytań szybko odpowiadają na wszystkie wątpliwości. Pozdrawiam i koniecznie podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami, jak będzie po wszystkim i czy również jesteście z użytkowania zadowoleni.

BENINCA FC.ADAM Zestaw wyłączników krańcowych

Cogoł

Re: Program do fakturowania - RafSoft

Post autor: Cogoł »

W takim razie oby się sprawdził i u Was, jak masz pytania to koniecznie pisz postaramy się pomóc. Zobaczymy też w jakim kierunku to pójdzie, bo my i w 2021 nie zamierzamy nic zmieniać. Dobrze się przyjrzeć różnym opcjom i podjąć jak najlepszą decyzję dla funkcjonowania swojego biznesu.

Szereś

Re: Program do fakturowania - RafSoft

Post autor: Szereś »

Jak najbardziej mogę się zgodzić z wypowiedzią na temat https://www.rafsoft.net/ co do wyboru programu do fakturowania. Prosty w obsłudze, funkcjonalny i jednocześnie w razie pytań szybko odpowiadają na wszystkie wątpliwości. Przetestujcie go sobie i zadbajcie o wydajność pracy w księgowości każdego dnia.

termometr bezdotykowy hartmann

Rokeń

Re: Program do fakturowania - RafSoft

Post autor: Rokeń »

Myślę, że akurat tutaj można sobie sprawdzić właśnie tak jak piszą poprzednicy ten RafSoft https://www.rafsoft.net/ który u nas świetnie się sprawdza. Profesjonalne podejście obsługi technicznej, dobry zakres cenowy i rozbudowany zakres funkcjonalności. No i do tego są takie funkcje jak Start, Pro i Standard.

https://mirapolnext.pl/lalka-hasbro-kraina-lodu-anna-spiewajaca-e6853-p-17443.html

ODPOWIEDZ