Lakiery hybrydowe

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Awatar użytkownika
Szarlota-82
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2020, 13:41

Lakiery hybrydowe

Post autor: Szarlota-82 »

Cześć, znacie może linię lakierów Pure Creamy Hybrid od victoriavynn.com? Co o nich sądzicie? Nadają się do pracy z nimi w profesjonalnym salonie stylizacji paznokci?
Awatar użytkownika
Jona_99
Posty: 1
Rejestracja: 18 mar 2020, 23:05

Re: Lakiery hybrydowe

Post autor: Jona_99 »

Ja mogę śmiało polecić tę serię. Lakiery mają fajną kremową konsystencję i super krycie. Do tego naprawdę długo się utrzymują. Zresztą polecam przetestować też inne produkty Victorii, bo są świetnej jakości i w dobrych cenach :)
Awatar użytkownika
Ashon3
Posty: 39
Rejestracja: 12 gru 2019, 15:37

Re: Lakiery hybrydowe

Post autor: Ashon3 »

Mnie hybrydy bardzo zepsuly paznokcie i teraz staram się je odbudować. Miedzy innymi pilnuje diety i przyjmuje syplementy a dodatkowo stosuje odżywkę z Bielendy :) bardzo fajna z serii bio vegan nail care. Pięknie wzmacnia płytke i ladnie wyglada
Awatar użytkownika
redRose
Posty: 154
Rejestracja: 10 paź 2019, 14:05

Re: Lakiery hybrydowe

Post autor: redRose »

Dobrze, ale zanim zaczniecie stosować lakiery hybrydowe warto kupić sobie ultra strong base indigo, która będzie stanowić początkową warstwę ochroną. W ten sposób wasza płytka będzie umocniona i ochroniona przed zniszczeniem.
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 403
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Lakiery hybrydowe

Post autor: birdy »

Ja ostatnio poszukiwałam bardzo dobrej hurtowni kosmetycznej, która będzie w stanie dostarczać mi sztuczne rzęsy. Znalazłam pod tym linkiem: https://nailstyl.pl/pl/c/Rzesy/42 świetną hurtownie, zaopatrzoną w rzęsy sztuczne. Przedłużanie rzęs to moja praca, więc na pewno zwiąże się z nimi na dłużej.
Awatar użytkownika
orsoo2
Posty: 134
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:56

Re: Lakiery hybrydowe

Post autor: orsoo2 »

redRose pisze: ↑22 sie 2020, 15:34 Dobrze, ale zanim zaczniecie stosować lakiery hybrydowe warto kupić sobie ultra strong base indigo, która będzie stanowić początkową warstwę ochroną. W ten sposób wasza płytka będzie umocniona i ochroniona przed zniszczeniem.
Musze wypróbować! Czy to nie wpływa na trwałość hybrydy? Stosuje się przed każdym położeniem hybrydy?
ODPOWIEDZ