kosmetyki robione

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Awatar użytkownika
dalixa
Posty: 97
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:01

kosmetyki robione

Post autor: dalixa »

Używaliście kiedyś tego typu kosmetyków, wiem że już w nie każdej aptece jest taka możliwość a szkoda, bo są bardzo fajne i niedrogie. Nie wiecie które jeszcze apteki mają zaplecze do robienia?
Awatar użytkownika
suselka
Posty: 51
Rejestracja: 25 lis 2019, 10:11

Re: kosmetyki robione

Post autor: suselka »

Na pewno w DOZ możesz taką receptę kupić, nie czeka się długo i masz rację że niedrogie te kosmetyki. Dermatolog mi nie raz takie kremy zapisywał.
Awatar użytkownika
Kinga
Posty: 87
Rejestracja: 06 gru 2019, 2:48

Re: kosmetyki robione

Post autor: Kinga »

A realizują może również takie recepty na leki robione na miejscu, ale z antybiotykiem? Macie jakieś informacje na ten temat?
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 403
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: kosmetyki robione

Post autor: birdy »

Ja kupuję wszystko w sklepie internetowym : ecospa.pl Znajdziecie u nich dosłownie wszystko - masła, kremy, olejki, hydrolaty itd. Wybór jest ogromny, więc każdy znajdzie cos dla siebie. Do tego możecie liczyć na przystępne ceny i szybką wysyłkę. Mam nadzieję, że oferta tego sklepu zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
Awatar użytkownika
MartaWO
Posty: 64
Rejestracja: 07 paź 2019, 19:19

Re: kosmetyki robione

Post autor: MartaWO »

Można sobie bez problemu zrobić w domu kosmetyki, ja znalazłam kilka sklepów proponujących poszczególne składniki do stworzenia konkretnych kosmetyków:) Warto też pomysleć tu o postawieniu na medycyne estetyczną. Zainteresujcie się tu poradami od https://evospa.pl/co-to-jest-endermologia Słyszeliście o endermologii? Jest to świetny zabieg na cellulit i nie tylko.
Awatar użytkownika
suselka
Posty: 51
Rejestracja: 25 lis 2019, 10:11

Re: kosmetyki robione

Post autor: suselka »

suselka pisze: ↑27 lis 2019, 22:50 Na pewno w DOZ możesz taką receptę kupić, nie czeka się długo i masz rację że niedrogie te kosmetyki. Dermatolog mi nie raz takie kremy zapisywał.
nie, z antybiotykiem to robią jeszcze szybciej, chyba mają krótsze terminy na realizację, tak czy siak nigdy dłuże niż kilka dni nie czekalam.
Awatar użytkownika
DanielaT
Posty: 113
Rejestracja: 17 cze 2019, 14:47

Re: kosmetyki robione

Post autor: DanielaT »

A do hotelu jakie kosmetyki możecie mi polecić? Znajomy mówił mi o produktach marki profilcosmetics . Mieliście kiedyś okazję tam kupować i możecie się tutaj wypowiedzieć czy naprawdę warto? Znajomy był bardzo zadowolony, ale chciałbym usłyszeć Wasze opinie również. Dajcie koniecznie znać jeżeli coś wiecie.
Na drugiego człowieka można patrzeć z góry, tylko wtedy, kiedy pomaga mu się wstać z kolan...
Awatar użytkownika
marlena90
Posty: 74
Rejestracja: 30 lis 2019, 13:36

Re: kosmetyki robione

Post autor: marlena90 »

Nie wiem, nie znam się, zawsze używam własnych, ewentualnie mydła hotelowego używam.
A takie robione na receptę zamawiałam w doz, szybko poszło.
Awatar użytkownika
komiczka
Posty: 78
Rejestracja: 12 gru 2019, 23:42

Re: kosmetyki robione

Post autor: komiczka »

no to moze sprawdz sobie dermokosmetyki z https://skinexpert.pl/ ? one naprawde fajnie wplywaja na stan skory :) dzieki temu, ze maja swietny sklad to ladnie nawilzaja i ujedrniaja nawet podrazniona cere
Awatar użytkownika
Kandi33
Posty: 53
Rejestracja: 14 maja 2019, 17:54

Re: kosmetyki robione

Post autor: Kandi33 »

Uwielbiam kosmetyki w każdej postaci i często sprawiam sobie małe prezenciki kosmetyczne. Ale zazwyczaj po prostu zamawiam je w dobrych drogeriach internetowych jak Cocolita. Tam zawsze można znaleźć dobrej jakości kosmetyki, które są w nienagannym stanie, nie dotykane przez nikogo i z długą datą trwałości. A kupując kosmetyki przez internet można za kosmetyki zapłacić nawet o połowę mniej niż w sklepach stacjonarnych.
Awatar użytkownika
Tris
Posty: 25
Rejestracja: 18 gru 2019, 20:00

Re: kosmetyki robione

Post autor: Tris »

Tak, bez problemu zrealizujesz w aptece DOZ receptę na lek przepisany, nawet taki z antybiotykiem. Tylko musisz się liczyć, że na taki trzeba będzie czekać nieco dłużej (chociaż nie jest to regułą):)
Awatar użytkownika
kapłanka
Posty: 105
Rejestracja: 30 sty 2020, 12:35

Re: kosmetyki robione

Post autor: kapłanka »

Po wielu wizytach w różnych klinkach zdecydowanie polecam Klinike Dermed w krakowie Świetni specjaliści, którzy potrafią zdziałać cuda, do tego zabieg fali uderzeniowej na cellulit naprawde spisał się rewelacyjnie :)
Awatar użytkownika
Kolezanka
Posty: 36
Rejestracja: 13 lis 2019, 15:35

Re: kosmetyki robione

Post autor: Kolezanka »

Aktualnie w sklepach online wszystko można kupić. Ja bardzo chwalę sobie markę Clinique - https://www.perfumesco.pl/marka/clinique . A w szczególności ich serum odmładzające-przeciwzmarszczkowe do twarzy Clinique Repairwear Laser Focus. Tanie nie jest, ale jest rewelacyjne.
MatiiiiŚ90

Re: kosmetyki robione

Post autor: MatiiiiŚ90 »

Ja potrzebowałam konsultacji z dermatologiem w sprawie uczulenia i zapisałam się do gabinetu Derma Derm we Wrocławiu.https://www.dermaderm.pl/cennik/. Na konsultację zapisałam się bardzo szybko i powiem wam, że jestem bardzo miło zaskoczona podejściem i w ogóle. Okazało się, że moje uczulenie to nic takiego i prawdopodobnie jest to uczulenie pokarmowe.
adżela

Re: kosmetyki robione

Post autor: adżela »

Samo robione kosmetyki to coś, na czym ja się osobiście nie znam. Miałam koleżankę po chemicznych studiach i to ona mogłaby Wam w tym pomóc, ja nie. Na pewno dobrze jest powiedzieć, że idealnie będzie stosować kolagen naturalny https://www.kolagen.pl/i52,kolagen-naturalny.html .

j 1000
ODPOWIEDZ