dostępność plus

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Lucuś23

dostępność plus

Post autor: Lucuś23 »

Witam, macie styczność z osobami, które mają problem ze słuchem? Rządowy program "dostępność plus“ ma na celu zapewnienie swobodnego dostępu do dóbr i usług oraz możliwości udziału w życiu społecznym i publicznym osób ze szczególnymi potrzebami - między innymi dla osób mających problemy ze słuchem. Słyszeliście o tym?
orsoł2

Re: dostępność plus

Post autor: orsoł2 »

Lucuś23 pisze: ↑16 kwie 2021, 11:48 Witam, macie styczność z osobami, które mają problem ze słuchem? Rządowy program "dostępność plus“ ma na celu zapewnienie swobodnego dostępu do dóbr i usług oraz możliwości udziału w życiu społecznym i publicznym osób ze szczególnymi potrzebami - między innymi dla osób mających problemy ze słuchem. Słyszeliście o tym?
Nie, nie słyszałam, ale super, że o tym piszesz, bo mam mamę (82l) i niedomaga jej słuch.
Mjąą

Re: dostępność plus

Post autor: Mjąą »

Problemy ze słuchem dotyczą tak naprawdę coraz to większej grupy osób. Ja polecam po prostu dobrą firmę, która pomoże dopasować odpowiedni aparat słuchowy, który pozwoli na normalne funkcjonowanie i ułatwi życie. W https://akademiaslyszenia.pl/ otrzymacie bez problemu taką właśnie pomoc. Warto się zapoznać
ODPOWIEDZ