Własny salon kosmetyczny

Zabiegi, produkty, usługi. Polecamy salony kosmetyczne, fryzjerów, kliniki piękna. Opowiadamy o ulubionych perfumach, sprawdzonych maseczkach i przyborach kosmetycznych.
Weruś

Własny salon kosmetyczny

Post autor: Weruś »

Mam zamiar otworzyć własny salon kosmetyczny. Jak do tej pory, pracowała tylko u kogoś, jednak chce to w końcu zmienić. Już się rozglądam za miejscem na salon. Oczywiście rozglądam się również za sprzętem do salonu. Znacie firmy, które w ofercie mają urządzenia do takich celów?

Baśia

Re: Własny salon kosmetyczny

Post autor: Baśia »

Znam tylko jedną firmę, która jest godna polecenia, jeśli chodzi o urządzenia do gabinetu. Mianowicie chodzi mi o nich https://ifapro.pl/. Mają ogromny wybór oraz dobrej jakości sprzęt. Myślę, że jak kupisz więcej urządzeń, będziesz mogła się dogadać co do cen ;) Mają również, świetne pakiety startowe.

https://mirapolnext.pl/telefon-sony-xperia-xz3-srebrny-p-15198.html

Buśka

Re: Własny salon kosmetyczny

Post autor: Buśka »

Jestem pełna podziwu, że chcesz wziąć, życie za rogi i otworzyć swój biznes. Co do sklepu, który podała koleżanka wyżej, to w stu procentach się zgadzam. Mają bardzo dobrej jakości urządzenia w świetnych cenach. Koniecznie zajrzyj na ich ofertę, bo warto.

drosera

Syśia

Re: Własny salon kosmetyczny

Post autor: Syśia »

Również polecam https://ifapro.pl/. Moja szefowa, większość sprzętu tam kupiła i jest bardzo zadowolona. Z tego co wiem, to dostała bardzo fajną ofertę. Jako pracownica, polecam ich sprzęt, jednym z powodów jest ich zestaw startowy, który jest po prostu świetny. Myślę, że najlepiej zrobisz, jak się z nimi skontaktujesz ;)

maine coon drapak

Kaśia

Re: Własny salon kosmetyczny

Post autor: Kaśia »

Na pewno spojrzę na ich ofertę. Wraz z wspólniczką, szukamy nowego sprzętu do gabinetu. Chcemy rozszerzyć naszą działalność o kolejne punkty. Dlatego w niedługim czasie, będzie nam potrzebna, większa ilość urządzeń. Mam nadzieje, że jakoś się dogadamy z dystrybutorem ;)

Hańcza

Re: Własny salon kosmetyczny

Post autor: Hańcza »

W takim razie zerknij również na https://mimari.com.pl/pl/c/Plasma-Plazma/242, ja zainwestowałam w Plasmę kosmetyczną- umożliwia wykonywanie bezinwazyjnych zabiegów odmładzających na powierzchniach, gdzie do tej pory nie było to możliwe, np. na powiekach. W ten sposób wyeliminowana została potrzeba interwencji skalpela. Klientki rzuciły się na ten zabieg po kilku dniach od wprowadzenia do oferty:)

ODPOWIEDZ