Salon piękności

Zabiegi, produkty, usługi. Polecamy salony kosmetyczne, fryzjerów, kliniki piękna. Opowiadamy o ulubionych perfumach, sprawdzonych maseczkach i przyborach kosmetycznych.
Witas

Salon piękności

Post autor: Witas »

Jaki salon piękności w Waszym mieście możecie polecić? Ja powiem z własnego doświadczenia, jeśli chodzi o Warszawę, to naprawdę mogę polecić Wam Beauty Secret. Jestem ich klientką od dłuższego czasu i nie zamierzam chodzić nigdzie indziej. Super atmosfera, spory wybór zabiegów.

Ekierka

Re: Salon piękności

Post autor: Ekierka »

Niestety w Warszawie nie byłam żeby móc coś polecić. Ale mogę polecić salon kosmetyczny, do którego sama chodzę od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona nie tylko z obsługi, ale przede wszystkim z efektów. Moja cera poprawiła się zauważalnie od kiedy chodzę do salonu kosmetycznego White Magic Clinic przy ul. Zwycięskiej 14ce/b we Wrocławiu: https://whitemagicclinic.pl/ Polecam zapisywać się przez Booksy - jest pełna i aktualna rozpiska wraz z cennikiem. Ewentualnie zadzwonić sobie do nich pod numer 795 380 209. Panie z recepcji są bardzo pomocne i pomogą dopasować terminy zabiegów do indywidualnych preferencji.

ODPOWIEDZ