Rozstępy - jakie zabiegi?

Zabiegi, produkty, usługi. Polecamy salony kosmetyczne, fryzjerów, kliniki piękna. Opowiadamy o ulubionych perfumach, sprawdzonych maseczkach i przyborach kosmetycznych.
Rozstępy

Rozstępy - jakie zabiegi?

Post autor: Rozstępy »

Rozstępy - jakie zabiegi? https://instytut-urody.com/zabiegi-na-rozstepy Rozstępy to problem większości kobiet - zarówno szczupłych, jak i o zaokrąglonych kształtach. Powstają one wskutek zmian hormonalnych i uwarunkowań genetycznych, szybkiego wzrostu wagi, ciąży oraz innych czynników, które powodują rozciąganie skóry.

Bećka

Re: Rozstępy - jakie zabiegi?

Post autor: Bećka »

Sama korzystałam z termoliftingu zaraz po porodzie drugiego syna. W ten sposób chyba najszybciej skóra sie regeneruje i wraca naturalne napiecie. Robiłam tutaj w beauty address https://www.beautyaddress.pl/termolifting-nir/ Zabieg jest bezboledny i nie wymaga specjalnej rekonwalescencji

Joaśka

Re: Rozstępy - jakie zabiegi?

Post autor: Joaśka »

Po ciąży miałam wiele rozstępów na nogach i na odcinku lędźwiowym. Wyglądało to bardzo nieestetycznie i wstydziłam się odsłaniać te partie ciała. Wybawieniem był dla mnie zabieg w klinice z Łodzi: https://medycynaestetyczna.info/ Zabieg był bezbolesny, a skóra odzyskała swoją jędrność. Rozstępy stały się niewidoczne.

Ola ciąża

Re: Rozstępy - jakie zabiegi?

Post autor: Ola ciąża »

Ja stosowałam olejek przeciw rozstępom w ciąży i nie mam śladu na udach czy brzuchu. Polecam z czystym sumienieniem- https://eranatura.pl/produkt/sezam-mali ... y-z-iossi/ - mieszanina olei uelastycznia, nawilża oraz wygładza napiętą skórę brzucha, zapobiegając powstawaniu rozstępów i zmniejszając widoczność już istniejących. Polecam każdej mamie:)

ODPOWIEDZ