Magiczna Klinika w Trójmieście - był ktoś ?

Zabiegi, produkty, usługi. Polecamy salony kosmetyczne, fryzjerów, kliniki piękna. Opowiadamy o ulubionych perfumach, sprawdzonych maseczkach i przyborach kosmetycznych.
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Magiczna Klinika w Trójmieście - był ktoś ?

Post autor: ilonaryc »

Jak w temacie, czy ktoś z Was miał juz okazję korzystać z zabiegów medycyny estetycznej w Magicznej Klinice w Trójmieście ? Śledzę od jakiegoś czasu ich profil na facebooku i widzę, że mają sporo ciekawych zabiegów w ofercie a i ceny nie są zbyt wygórowane.
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Re: Magiczna Klinika w Trójmieście - był ktoś ?

Post autor: torana »

Pierwszy raz o nich słyszę a sama zastanawiam się nad modelowaniem twarzy i botoksem tylko póki co zniechęcały mnie bardzo wysokie ceny zabiegów.
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: Magiczna Klinika w Trójmieście - był ktoś ?

Post autor: dzessi »

są najlelpsi bez dwóch zdań. Bardzo dobrzy lekarze ( z wieloletnim doświadczeniem), konkurencyjne ceny i bardzo efektywne zabiegi.
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: Magiczna Klinika w Trójmieście - był ktoś ?

Post autor: ilonaryc »

ja czytałam już kilka wpisów na innych forach i tam dziewczyny bardzo tą klinikę polecały ale zawsze była mowa o Warszawie czy np Bydoszczy i zastanawiałam się jak to jest z Trójmiastem :)
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: Magiczna Klinika w Trójmieście - był ktoś ?

Post autor: dzessi »

akurat lokalizacja nie ma tu większego znaczenia bo to Ci sami lekarze robią zabiegi, pracują na tych samych preparatach i sprzętach także jakość tych zabiegów jest wszędzie taka sama :) a jeśli chodzi o ceny to bardziej konkurencyjnych raczej nie znajdziesz ( szczególnie jak robią na coś konkretnego promocje ).

pss społem nowa huta
Awatar użytkownika
orsoo2
Posty: 134
Rejestracja: 16 sty 2020, 7:56

Re: Magiczna Klinika w Trójmieście - był ktoś ?

Post autor: orsoo2 »

Mam nadzieję, ze nazwa kliniki ich zobowiązuje i rzeczywiście czynią cuda???
ODPOWIEDZ