Najzdrowsza herbata?

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
Ryszarda-95
Posty: 1
Rejestracja: 17 lis 2020, 22:23

Najzdrowsza herbata?

Post autor: Ryszarda-95 »

Słyszeliście o tym, że japońska herbata matcha ma mnóstwo właściwości prozdrowotnych? Między innymi przyspiesza metabolizm, wspomagając odchudzanie, pozwala oczyścić organizm z toksyn, a nawet pomaga w walce ze stresem. Myślicie, że można uznać ją za najzdrowszą herbatę?
Myśka44

Re: Najzdrowsza herbata?

Post autor: Myśka44 »

Jeśli natomiast o mnie chodzi to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam do sprawdzenia detox sokowy od SportFoodSoki i jak najbardziej polecam skontaktować się z ich obsługą która na pewno będzie Wma w stanie pomóc. Posiłki od niej zawsze są smaczne, pełnowartościowe i zgodne z opisem na stronie online :)
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Najzdrowsza herbata?

Post autor: Tola »

Ja ostatnio czytałam sobie o yerba mate na stronie internetowej https://medicot.pl/jak-parzyc-yerbe-taj ... erba-mate/ i dowiedziałam się, że ma ona naprawdę całkiem sporo korzystnych właściwości. Może wykazywać działanie przeciwstarzeniowe, dodające energii przeciwnowotworowe itp. Jest tam również wyjaśnione, jak parzyć yerbe i w jakie akcesoria się do tego zaopatrzyć ;)
ODPOWIEDZ