alergia

Polecamy lekarzy, zdrowe przepisy, najlepsze diety pudełkowe, witaminy. Podpowiadamy, jak zadbać o zdrowie.
Awatar użytkownika
aleks
Posty: 139
Rejestracja: 08 sty 2020, 16:47

alergia

Post autor: aleks »

Jak sobie z nią radzicie? Zaraz zaczyna się okres najgorszy dla alergików :/
Awatar użytkownika
annake
Posty: 69
Rejestracja: 22 kwie 2020, 13:22

Re: alergia

Post autor: annake »

Ano prawda. Zawsze znosiłam ten okres koszmarnie, miałam silny katar, bóle głowy i łzawienie oczu. Polepszyło się dzięki temu, że zdecydowałam się na odczulanie. Nie byłam pewna czy się decydować, ale z dzisiejszej perspektywy wiem, że to skuteczna rzecz i warto o tym pomyśleć. Odczulanie przechodziłam u doktor Stelmasiak z Lublina http://www.alergolog.lublin.pl/ bo to bardzo dobra alergolog, została mi polecona przez koleżankę, którą doktor wyciągnęła z astmy na tle alergicznym, własnie poprzez odczulanie.
Awatar użytkownika
kapłanka
Posty: 105
Rejestracja: 30 sty 2020, 12:35

Re: alergia

Post autor: kapłanka »

ja mam nawilżacz powietrza od stadler form model oskar. Świetny wygląd, długo pracuje na jednym pełnym zbiorniku, gdy wody brakuje to się wyłącza samoistnie po paru minutach, wcześniej sygnalizuje że zbiornik jest pusty. W gorące dni się bardzo przyda ze względu na zimną mgiełkę oraz intensywność pracy.
Awatar użytkownika
maluch
Posty: 36
Rejestracja: 14 cze 2020, 9:31

Re: alergia

Post autor: maluch »

Bardzo ważne dla osób z alergią jest czyste powietrze. Może więc warto skorzystać z tej oferty tu https://ozonowanie24sos.pl/ Ta firma wykonuje ozonowanie min mieszkań. Działają na terenie całego kraju. A ozonowanie ma działanie bakteriobójcze i dokładnie oczyszcza powietrze.
Kinguś

Re: alergia

Post autor: Kinguś »

Możesz pomyśleć o dezynfekcji zamgławianiem w swoim domu/ mieszkaniu. Skutecznie usuwa alergeny i przynosi efekty. Jestem alergiczką i miałam spory problem, cały czas dokuczał mi katar a teraz problem stał się znacznie mniejszy. U mnie zajęła się tym firma Airozone i jestem bardzo zadowolona. Są niezawodni.
kaśka89

Re: alergia

Post autor: kaśka89 »

mam w domu małego alergika, często go męczy katar, na co dzień psikam mu nos marimerem izotonicznym do nosa. Ważne przy alergii jest nawilzenie śluzówki nosa, ten spray się sprawdził, zawsze mam w domowej apteczce
Melaśka

Re: alergia

Post autor: Melaśka »

Kaśka, a możesz powiedzieć, czy używacie też Marimeru do nebulizacji maluszka? Sprawdza się? Mój synek ma niespełna rok i szukam czegoś sprawdzonego, ułatwiającego oddychanie.
Awatar użytkownika
zosia
Posty: 113
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:29

Re: alergia

Post autor: zosia »

Wiecie co mi pomogło w walce z alergią? Regularne ozonowanie pomieszczeń w domu, w których przebywam. Polecam wam zainteresować się ofertą Airozone - myslę, że i wy będzicie zadowoleni.
Żaneta

Re: alergia

Post autor: Żaneta »

My do nebulizacji używamy Marimer Inhalation, też można stosować od pierwszego dnia życia i cena jest bardzo przystępna.
DominikaĆ

Re: alergia

Post autor: DominikaĆ »

Ja ostatnio byłam na testach alergicznych w http://www.larmed.pl/oferta/alergologia ... -doroslych i powiem wam, że przez lata doszła mi duża alergia pokarmowa, która spowodowała, że strasznie puchłam. Teraz jest już wszystko w porządku i dzięki tym testom mam dobrze ustawioną dietę.
Ó.S

Re: alergia

Post autor: Ó.S »

Pomieszczenia, w których przebywają alergicy powinny być w szczególności często ozonowane środkami dla nich bezpiecznymi. Generator ozonu do pomieszczeń powinien być obowiązkowym wyposażeniem każdego alergika. Oczy ściszysz nim przestrzeń z roztoczy i wirusów, jednocześnie skutecznie zadbasz o swoje zdrowie. Mała inwestycja a duży krok w kierunku ochrony zdrowia i walki z alergią.
kłaśka

Re: alergia

Post autor: kłaśka »

Żaneta pisze: ↑30 lis 2020, 21:51 My do nebulizacji używamy Marimer Inhalation, też można stosować od pierwszego dnia życia i cena jest bardzo przystępna.
Również kupiłam ostatnio dla mojego dzidziusia, szybko przyniósł ulgę, a już się bałam, że nic nie pomoże i maluch będzie się musiał męczyć aż samo przejdzie.
puśka

Re: alergia

Post autor: puśka »

kłaśka pisze: ↑01 maja 2021, 14:17
Żaneta pisze: ↑30 lis 2020, 21:51 My do nebulizacji używamy Marimer Inhalation, też można stosować od pierwszego dnia życia i cena jest bardzo przystępna.
Również kupiłam ostatnio dla mojego dzidziusia, szybko przyniósł ulgę, a już się bałam, że nic nie pomoże i maluch będzie się musiał męczyć aż samo przejdzie.
Nas też ostatnio uratowała, w nocy jechałam do apteki i to przyniosło naprawdę ulgę i dziecko spokojnie spało.
MichałŻ1985

Re: alergia

Post autor: MichałŻ1985 »

Jeżeli zmagamy się z alergią to na pewno musimy znaleźć dobrego alergologa i ja takiego znalazłam w tym punkcie w Żywcu http://www.larmed.pl/kontakt . Z tego co widziałam na stronie to punkt oferuję również inne konsultację na przykład z laryngologiem i neurologiem
hłannica

Re: alergia

Post autor: hłannica »

Ó.S pisze: ↑29 mar 2021, 15:32 Pomieszczenia, w których przebywają alergicy powinny być w szczególności często ozonowane środkami dla nich bezpiecznymi. Generator ozonu do pomieszczeń powinien być obowiązkowym wyposażeniem każdego alergika. Oczy ściszysz nim przestrzeń z roztoczy i wirusów, jednocześnie skutecznie zadbasz o swoje zdrowie. Mała inwestycja a duży krok w kierunku ochrony zdrowia i walki z alergią.
Zdecydowanie się z tym zgadzam i potwierdzam. Odkąd mam w domu ozonator to moje problemy z alergią znacznie się zmniejszyły. Sprzęt zamówiłam w firmie Bitom gdzie oferują bezpieczny i profesjonalny sprzęt w tym zakresie. Dodatkowo dostałam dożywotnią gwarancję więc w przypadku awarii nie będzie problemu z naprawą.
emi8393

Re: alergia

Post autor: emi8393 »

Na szczęście teraz można decydować się na różnego rodzaju terapie odczulające i jeśli takowe chcielibyście sobie sprawdzić, to polecam przede wszystkim stronę https://terapie-biorezonans-warszawa.pl/alergie-2/ . Szczegółowe informacje na pewno we wszystkim Wam pomogą.
marthaa

Re: alergia

Post autor: marthaa »

Ja to naprawdę mam problem z tym, co zrobić, albo jak ogólnie pokierować swoimi sprawami, by wiedzieć, że wszystko ma swój własny sens, ale naprawdę, niektóre problemy mnie przerastają. No nie wiem na przykład czym płukać zatoki w domu . Co o tym wiecie? Jakie macie patenty?
ODPOWIEDZ