Wypadek

Skorzystałeś z usług firmy i możesz ją polecić innym? Daj znać, Twoja opinia jest ważna!
Nurś

Wypadek

Post autor: Nurś »

Dostaliście kiedyś odszkodowanie za wypadek komunikacyjny? Jak to załatwialiście? Wystarczyło że sprawca wypadku miał oc? Czy musieliście toczyć batalię sądową? Ciężko było?
gośka1

Re: Wypadek

Post autor: gośka1 »

W takiej sytuacji z pewnością przyda się także blacharstwo samochodowe: http://jarex24.pl/blacharstwo-samochodowe/ . Jest to bardzo ważne po wypadku samochodowym. Fachowcy bez problemu wyklepią samochód i będzie wyglądał jak nowy. Korzystałam z ich usług i byłam zadowolona.
Tomaś

Re: Wypadek

Post autor: Tomaś »

Jeśli mieliście wypadek i wasz samochód nie nadaje się do jazdy to w auto złom Tychy dokonają profesjonalnego zmiażdżenia Twojego pojazdu. Co ważne ich stacja demontażu pojazdów jest regularnie sprawdzana i kontrolowana, a nowoczesny sprzęt pozwalają nam na szybkie wykonanie usług. Proponują także odbiór samochodu spod wskazanego adresu i pomoc w dokumentacji. Skontaktujcie się z nimi, aby dowiedzieć się więcej.
dżasta33

Re: Wypadek

Post autor: dżasta33 »

Mój dziadek upadł w łazience i uderzył kością ogonową o kafelki, na szczęście nie było złamania, ale miesiąc nie mógł dojść do siebie tak go bolał ten odcinek kości i promieniował w dół na nogi. Za dużo leków na ból nie może przyjmować bo ma inne, które na nadciśnienie i Parkinsona dostaje. Dostałam od kogoś ulotkę sklepu konopnego w Poznaniu jak dobrze pamiętam i wyczytałam, że można zewnętrznie smarować maści z konopi. Przyznam, że jak kupiłam to pierwszy raz sama dziadka smarowałam, żeby mama nie wiedziała bo oni na takie rzeczy patrzą jak na zło najgorsze. Maść lekko chłodzi więc nie było problemu bo dziadek, akurat lubi taki efekt a na stłuczenia najlepsze. Z tego co widziałam po dziadku to mu przynosiło ulgę dosyć szybko bo mógł się swobodnie wyprostować i w fotelu już bez dodatkowych poduszek siadał. Mamie się wygadałam jak narzekała na nogi, że coś takiego dziadkowi pomogło i , że ma spróbować. O dziwo mnie nie wyzywała i też sobie smaruje jak ją coś boli i nie narzeka. Widziałam też ,że jest coś takiego u nich jak domowy sposób na ból stawów i kości i przymierzam się do zamówienia bo dziadkowi jednak te kości się osłabiły z wiekiem, a skoro maść mu służy to ten zestaw od razu z maścią myślę, że się nada.
haniaaaa

Re: Wypadek

Post autor: haniaaaa »

tak ta maść Alpenkrauter Emulsion canabis jest rewelacyjna na pomogła również przy stłuczeniu kolana, syn przewrócił się na rówerze nie mógł stanąć na nogę dzieki tej maści noc przespana i syn tak nie cierpiał Obrazek
rónież u nas prawdziłą się przy stłuczeniach polecam https://konopiafarmacja.pl/masci-i-kremy-konopne/595-alpenkrauter-emulsion-niemiecka-masc-przeciwbolowa-cannabis-.html
ODPOWIEDZ