Strona 1 z 1

Praca w Norwegii

: 15 sty 2021, 10:02
autor: ingełdo
Czy ktoś z was pracował albo pracuje w Norwegii, jak to wygląda? Zastanawiam się nad przeprowadzką, ale nie wiem czego się spodziewać.

Re: Praca w Norwegii

: 15 sty 2021, 10:12
autor: Iksińsk
Najlepiej załatwić sobie prace przed przeprowadzką, ale da się znaleźć coś na miejscu. Powiem szczerze, że pracowaliśmy z mężem w Norwegii przez kilka lat, w tym roku ze względu na moją mamę, musieliśmy na chwilę wrócić do Polski i mieliśmy ogromny problem, bo oboje zachorowaliśmy. Mieliśmy zwolnienie, ale od polskiego lekarza, musieliśmy więc załatwić pełno formalności, nam samym było z tym ciepo, więc skorzystaliśmy z pomocy firmy, która specjalizuje się w tego typu sprawach, czyli Norvegia Tomasz Kowalczyk z Gdańska https://www.norvegia.com.pl/uslugi/zasi ... ilitacyjny. Oni posiadają świetnych specjalistów, którzy szybko i skutecznie poradzili sobie z naszym problemem, polecam ich serdecznie.

Re: Praca w Norwegii

: 19 sty 2021, 18:17
autor: iguana
Jeśli chodzi o pracę za granicą, to potrzebne są też badania. Są specjalistyczne przychodnie, który wykonują badania nie tylko pracowników, ale też uczniów czy doktorantów, którzy są narażeni na działanie szkodliwych substancji. Takie badania wykonują lekarze medycyny pracy z Warszawy https://cmp.med.pl/cmp-bialoleka/medycyna-pracy/ . Przed wizytą najlepiej się z nimi skontaktować, bo być może będą jakieś dodatkowe wskazania.

Re: Praca w Norwegii

: 24 sty 2021, 22:53
autor: passiflora
a po co wyjeżdżać do Norwegii ? Ja działam w systemie XTB, sporo tam mają możliwości,krypto, surowce i forex, to chyba na
start najlepsze w co warto inwestować, dodatkowo jeszcze w tym systemie macie demo, na spokojnie możecie działać.

Re: Praca w Norwegii

: 29 sty 2021, 17:13
autor: kotuś
Znalezienie pracy za granicą i to na własną rękę, nie należy do łatwych zadań. Poza tym bezpieczniej jest zdać się na pomoc agencji pracy tymczasowej. Ja od siebie mogę polecić MG Solutions. Myślę, że sprostają waszym oczekiwaniom. Oferują różnego rodzaju prace - zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Re: Praca w Norwegii

: 23 mar 2021, 10:41
autor: Jabeł
W takim razie jeżeli szukacie ciekawych ofert pracy za granicą to tutaj myślę, że warto abyście się zastanowili nad skorzystaniem z dobrej agencji pracy i tutaj też moge polecić Wam agencję https://hollandcontracting.pl/ która między innymi działa w Holandii. Fajne warunki, duże możliwości i obsługa na której wsparcie mozna liczyć od początku do końca.

Re: Praca w Norwegii

: 03 kwie 2021, 16:39
autor: Tobiś
A to już w Polsce nie da się uczciwie pracować za godziwe wynagrodzenie? Nawet jesli równie bardzo kocha sie kraje skandynawskie i marzy o wyjazdach do Norwegii? Otóż mozna! Zobaczcie https://imex-logistics.pl/#firma firma jest miedzynarodowym dostawca i partnerem w tym wlasnie na rynki skandynawskie. Proponuja swoim ludziom dobre warunki pracy i co najwazniejsze stabilizacje finansowa

fotel do spania rozkładany

Re: Praca w Norwegii

: 24 maja 2021, 10:13
autor: Jaceń
W mojej opinii jeżeli będziecie szukali profesjonalnej pomocy w znalezieniu dobrej oferty pracy za granica na przykład w Holandii to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez agencję pracy HollandContracting http://hollandcontracting.pl mają tam najlepsze i najbardziej konkretne propozycje. Jednoczesnie świetną obsługę która również potrafi pomóc, doradzić zarówno tutaj jak i na miejscu pracy :)

Re: Praca w Norwegii

: 13 wrz 2021, 16:32
autor: AnnnaW
Wiadomo co przekonuje nas do takiej pracy - zarobki. Z tego co się orientowałam to są bardzo wysokie. Myślałam o tym czy by nie wyjeżdżać na wakacje dorobić sobie w ten sposób. No ale udało mi się znaleźć fajną pracę w Poznaniu, więc nie ma takiej potrzeby. Na stronie https://poznan.geopraca.pl/oferty-pracy/wielkopolskie/ trafiłam na super ofertę

Re: Praca w Norwegii

: 19 wrz 2021, 23:32
autor: zuźka
Właśnie sama zastanawiam się właśnie nad wyjazdem za granicę, ponieważ tutaj nie mam stałej umowy. Ostatnio moja przyjaciółka znalazła bardzo dobrą pracę w http://praca.dojczland.info . Zarobki ma naprawdę fantastyczne, więc również myślę by jechać przez tą agencję

anty bot

Re: Praca w Norwegii

: 11 paź 2021, 19:33
autor: Moniś
Ogólnie to każda praca jest ważna i ja jestem także zdania, że również bardzo ważną sprawą jest to, aby jako pracodawca wiedzieć w jaki sposób kontrolować czas pracy pracowników. W takiej sytuacji polecam zapoznanie się z tekstem https://www.on-the-top.net/pl/pieniadze ... u-rcp.html gdzie wyjaśniono jakie w ogóle są zalety takiego rozwiązania.

kierownica renthal opinie