Strona 1 z 1

Adwokat dla firmy

: 08 lis 2020, 1:13
autor: leon1992
Witajcie! Czy ktoś z was, prowadzących firmy korzysta z usług adwokata? Niedawno trafiłem na ofertę mecenasa Adriana Króla i zastanawiam się nad nawiązaniem współpracy z jego kancelarią. Przydałby mi się ktoś, kto zadba o poprawność wszelkich dokumentów, o podatki itp.

Re: Adwokat dla firmy

: 16 lis 2020, 3:10
autor: ernesta1998
Szczerze polecam adwokata Adriana Króla, bo obsługa przedsiębiorców to nie jedyna jego specjalność. Ma także wiedzę w zakresie wielu innych dziedzin prawa, nie wspominając o doświadczeniu czy zaangażowaniu w sprawy swoich klientów. To człowiek godny zaufania.

Re: Adwokat dla firmy

: 26 lis 2020, 0:23
autor: komiczka
nam pomagala kancelaria Weglowski ze Szczecina z prawem podatkowym i bez problemu udalo sie sprawe wygrac :) naprawde kompleksowa pomoc swiadcza, dzieki temu ze skupiaja wielu specjalistow :)

Re: Adwokat dla firmy

: 13 gru 2020, 1:42
autor: Orestes
Moja firma współpracuje od jakiegoś czasu z adwokat z Chorzowa Magdaleną Musiał http://www.magdalenamusial.pl/ i jesteśmy jak najbardziej zadowoleni z tej współpracy, także zdecydowanie mogę wam ten namiar doradzić. To świetna, skuteczna i profesjonalna adwokat, można na niej polegać.

Re: Adwokat dla firmy

: 30 maja 2021, 22:17
autor: Aśka22
Każdej firmie przyda się wsparcie doradcy podatkowego lub prawnika od spraw gospodarczych bo problemów w prowadzeniu firmy jest w tym kraju mnóstwo. Jak będziesz chciał skorzystać z obsługi lokalnej kancelarii prawniczej to zapłacisz spory abonament a jest prostsze rozwiązanie w postaci usług ekancelaria.tv Dzięki nim masz dostęp do porad poprzez ich system i zapłacisz o wiele mniej a poradę otrzymasz w 24h.

Re: Adwokat dla firmy

: 14 cze 2021, 14:08
autor: Aminś
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z oferta kancelarii prawnej ŚWIETLICKI z Suwałk https://www.adwokatswietlicki.pl/kontakt. Kancelaria oferuję kompleksowe usługi z zakresu z zakresu prawa: cywilnego, karnego, rodzinnego i spadkowego. Ja korzystałem z usług tej kancelarii w sprawie spadkowej.