Strona 1 z 1

Spółka transsgraniczna

: 24 lip 2019, 9:28
autor: DanielaT
Kto skutecznie doradzi mi w tym temacie? Słyszałem, że niby http://podatki-katowice.pl/uslugi/spolki-transgraniczne się sprawdza. Chciałbym jednak to potwierdzić u Was. Zgodzicie się?

Re: Spółka transsgraniczna

: 06 cze 2020, 16:13
autor: Fijaa
Jak chcesz zakładać spółkę to moze zainteresuje Cię oferta firmy jaką jest https://sprzedajspolke.pl/ która zajmuje się sprzedażą spółek od wielu już lat? i nie tylko? ponieważ również skupują spółki. Kupno takiej spółki to dla osoby kupujacej duże ułatwienie ponieważ bieganie po urzędach aby ją zarejestrować nie należy do najłatwiejszych.

Re: Spółka transsgraniczna

: 30 lip 2020, 19:03
autor: lena
A orientujecie się może jak wygląda rejestr akcjonariuszy koszty ? Z tego co wiem, to rejestr akcjonariuszy trzeba zlecić odrębnej firmie, najlepiej takiej która ma doświadczenie w tym temacie. Jesteście w stanie mi kogoś polecić?

jak zbudować kolumnę głośnikową

Re: Spółka transsgraniczna

: 20 paź 2020, 19:10
autor: Zoria
Czytałam, że popularnym rynkiem dla spółek jest Wielka Brytania. Każdy polski przedsiębiorca może z tego skorzystać, nawet jeśli nie zna się na formalnościach. Ta firma wszystko załatwia https://www.taxangels.pl/ . Kompleksowo prowadzą dokumentację i udostępniają w Londynie adres firmom zarejestrowanym. Dlatego nawet nie trzeba wyjeżdżać, żeby mieć tam spółkę.

Re: Spółka transsgraniczna

: 27 sty 2021, 14:22
autor: oluś021
A ja zastanawiam się nad tym, aby kupić gotową już spółkę i myślę, że na stronie http://www.agrowerdykt.pl/artykuly/firm ... o-wiedziec można znaleźć korzystne informacje w tym temacie. Trzeba tylko wiedzieć, na co się decydować. Sprawdźcie koniecznie podaną stronę, aby poznać wszystkie procesy.