Klinika okulistyczna

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Wojci
Posty: 3
Rejestracja: 10 cze 2019, 23:29

Klinika okulistyczna

Post autor: Wojci »

Szukam kliniki w której bez problemu pozbędę się wady wzroku. Liczą się tylko doświadczeni i certyfikowani specjaliści. W końcu powierzam swój wzrok lekarzowi. Może tu prywatna klinika okulistyczna ?
Daimon pił. Ściślej, upijał się konsekwentnie.
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Klinika okulistyczna

Post autor: Tola »

Ja była u okulisty kilka tygodni temu i po wizycie dowiedziałam się, że muszę kupić okulary lub soczewki kontaktowe, ponieważ moja wada wzroku bardzo się pogłębiła. Zdecydowałam się na to wygodniejsze rozwiązanie, czyli soczewki. Udało mi się takie zamówić w sklepie https://mylenshop.com/ o całkiem atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. A Wy gdzie zazwyczaj robicie tego typu zakupy?
Awatar użytkownika
Ferrari4
Posty: 3
Rejestracja: 04 lip 2019, 13:14

Re: Klinika okulistyczna

Post autor: Ferrari4 »

Takie rady bardzo się przydają. Jak najbardziej temat na plus.
Mówili o niej 'pokręcona', bo nie była taka jak wszyscy.
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 402
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Klinika okulistyczna

Post autor: birdy »

Wiecie co, kliniki wam nie polecę, ale mogę wam rzucić linka do ciekawego sklepu, w którym możecie dostać wiele interesujących propozycji w zakresie okularów korekcyjnych. Tutaj : https://eyewear24.net/ możecie przekonać się sami, czy przypadkiem nie ma tam czegoś, co będzie idealnie pasowało do waszego tylu.
Awatar użytkownika
Paulana4
Posty: 66
Rejestracja: 06 paź 2019, 9:42

Re: Klinika okulistyczna

Post autor: Paulana4 »

Szukając pomocy lekarzy warto zerknąć sobie na stronkę https://blikpol.pl/laserowa-korekcja-wzroku Jest to właśnie prywatna klinika okulistyczna, gdzie będziecie mogli liczyć na laserową korekcje wzroku. Ja właśnie zastanawiam się nad takim rozwiązaniem. Również oferują tu operacje zaćmy, leczenie stożka rogówki, zespołu suchego oka.
Awatar użytkownika
bajla
Posty: 109
Rejestracja: 13 gru 2019, 13:28

Re: Klinika okulistyczna

Post autor: bajla »

z czystym sumieniem moge wam polecic to miejsce https://www.alfamedica.med.pl/okulistyka-szpital/ moja mama miala tu leczona zacme. Ja rowniez chodze wlasnie tutaj do okulisty i jestem bardzo zadowolona.Super opieka, nawet ostatnio mialam robiona tomografie siatkowki, troszke sie balam ale wszystko poszlo elegancko :) poza okulistyka maja tez wiele innych specjalistycznych poradni, personel bardzo mily, przyjazny dla pacjentow. Czysciutkie, nowoczesne wnetrza
Awatar użytkownika
marta6768
Posty: 115
Rejestracja: 18 sty 2020, 8:07

Re: Klinika okulistyczna

Post autor: marta6768 »

Jakiś czas temu badałam sobie wzrok i okazało się, że mam wadę wzroku. Od razu wiedziałam, że nie chcę żadnych okularów, dlatego wzięłam się za poszukiwaniem odpowiednich soczewek. Zamierzam zamówić je ze strony: https://www.twojesoczewki.com/23-soczewki-kontaktowe bo tutaj są naprawdę tanie. Polecam! Pamiętajcie, że teraz zakupy on-line są najlepszą opcją :)
Awatar użytkownika
Szyek
Posty: 24
Rejestracja: 26 lis 2019, 20:18

Re: Klinika okulistyczna

Post autor: Szyek »

Jeśli szukacie dobrej kliniki okulistycznej w Rzeszowie to polecam Optegrę. Wykonują u nich zabiegi laserowej korekcji wzroku nowoczesną metodą Lentivu. Nie trzeba już męczyć się z okularami czy soczewkami. Najpierw oczywiście trzeba przejść kwalifikację do zabiegu, bo to niezbędne. Jednakże dla tej metody to nawet astygmatyzm nie stanowi przeciwwskazań.
Awatar użytkownika
Janiuk
Posty: 22
Rejestracja: 31 maja 2020, 0:56

Re: Klinika okulistyczna

Post autor: Janiuk »

Szyek pisze: ↑31 maja 2020, 15:35 Jeśli szukacie dobrej kliniki okulistycznej w Rzeszowie to polecam Optegrę. Wykonują u nich zabiegi laserowej korekcji wzroku nowoczesną metodą Lentivu. Nie trzeba już męczyć się z okularami czy soczewkami. Najpierw oczywiście trzeba przejść kwalifikację do zabiegu, bo to niezbędne. Jednakże dla tej metody to nawet astygmatyzm nie stanowi przeciwwskazań.
też mam bardzo pozytywne odczucia związane z Optegrą, z tym, że w Lublinie. Zabieg wykonała u mnie doktor Beata Sawicka-Wojtiuk. To świetna specjalistka. Wszystko u mnie poszło wzorcowo.

ning hong herbata
Każmierzza

Re: Klinika okulistyczna

Post autor: Każmierzza »

Ja mogę polecić Wam warszawską klinikę - Optegrę. Zdecydowałam się u nich na laserową korekcję wzroku. Zabieg przeprowadzała konkretnie doktor Skonieczna. Wszystko poszło super, cieszę się, że się zdecydowałam, warto było :)
miąsz

Re: Klinika okulistyczna

Post autor: miąsz »

Jeżeli chodzi o wzrok, to według mnie nie ma z tym żartów. Należy się regularnie badać i sprawdzać, czy obecna wada się nie pogłębia. Tutaj: https://eyewear24.net/ znajdziecie ogromny wybór okularów korekcyjnych, różnych marek. Sądzę, że z pewnością każdy znajdzie tam coś dla siebie.
Awatar użytkownika
kapłanka
Posty: 105
Rejestracja: 30 sty 2020, 12:35

Re: Klinika okulistyczna

Post autor: kapłanka »

Bardzo dobra klinika to mega lens dr czubak :) Mowie wam, robi rewelacyjną operację. Zaćma to jedna z najbardziej rozpowszechnionych chorób oczu na świecie, która niekiedy rozwija się jednocześnie w obu oczach.
Mirosława

Re: Klinika okulistyczna

Post autor: Mirosława »

Ja mogę Wam polecić klinikę okulistyczną w Krakowie - Optegrę. Mama miała u nich operację zaćmy. Wszystko poszło wzorcowo. Klinika jest naprawdę na poziomie.
Mónica44

Re: Klinika okulistyczna

Post autor: Mónica44 »

Mirosława pisze: ↑30 lis 2020, 21:01 Ja mogę Wam polecić klinikę okulistyczną w Krakowie - Optegrę. Mama miała u nich operację zaćmy. Wszystko poszło wzorcowo. Klinika jest naprawdę na poziomie.
A u kogo dokładniej ? u Pani dr Sacha czy u dr Rakoczy Gołda ?:) Bo ja miałam własnie u tej drugiej pani choć bardzo wiele pozytywnego słyszałam o pani dr Edycie Sacha.
Wiewiórrrka

Re: Klinika okulistyczna

Post autor: Wiewiórrrka »

Mónica44 pisze: ↑29 gru 2020, 11:42
Mirosława pisze: ↑30 lis 2020, 21:01 Ja mogę Wam polecić klinikę okulistyczną w Krakowie - Optegrę. Mama miała u nich operację zaćmy. Wszystko poszło wzorcowo. Klinika jest naprawdę na poziomie.
A u kogo dokładniej ? u Pani dr Sacha czy u dr Rakoczy Gołda ?:) Bo ja miałam własnie u tej drugiej pani choć bardzo wiele pozytywnego słyszałam o pani dr Edycie Sacha.
Co prawda pytanie nie do mnie, ale stwierdziłam, że się wypowiem, bo sama też miałam korekcję laserem w Optegrze w Krakowie. Zabieg miałam u doktor Renaty Rakoczy, świetna specjalistka i do tego miła kobieta :) Zabieg oczywiście poszedł idealnie :)
Mirkówa

Re: Klinika okulistyczna

Post autor: Mirkówa »

Ja pamiętam jak udało mi sie zakwalifikować do zabiegu lentivu w katowickiej optegrze. Bardzo się cieszyłam, ponieważ okulary dość utrudnialy mi codzienną pracę.
Poddrić

Re: Klinika okulistyczna

Post autor: Poddrić »

Zaćma to bardzo poważna sprawa, mogąca naprawdę mocno utrudnić życie. Potrzebna jest po pierwsze bardzo dobra diagnostyka, po drugie specjalista, po trzecie powinno się wykonać takie zabieg, jak operacja zaćmy
WWamówka

Re: Klinika okulistyczna

Post autor: WWamówka »

Poddrić pisze: ↑13 sty 2021, 14:51 Zaćma to bardzo poważna sprawa, mogąca naprawdę mocno utrudnić życie. Potrzebna jest po pierwsze bardzo dobra diagnostyka, po drugie specjalista, po trzecie powinno się wykonać takie zabieg, jak operacja zaćmy
Jeżeli chodzi o zaćmę to we Wrocławiu polecam Optegrę i operującego tam lekarza doktora Piotra Marszalika. To bardzo doświadczony chirurg, więc można mu bez obaw zaufać.
Stanisławska

Re: Klinika okulistyczna

Post autor: Stanisławska »

Dużo osób poleca Optegrę ale się nie dziwie, bo to dobra klinika. Ja również do tych poleceń się dołączam. Zabieg laserowej korekcji wzroku miałam w Łodzi u doktor Beaty Sawickiej-Wojtiuk. Wszystko poszło jak trzeba. Zabieg miałam metodą Lentivu, i bardzo ją polecam, bo u mnie powrót do pełnego widzenia trwał bardzo krótko.
mimi

Re: Klinika okulistyczna

Post autor: mimi »

Ze mnie jest krótkowidz z krwi i kości. Nie jest to nic uporczywego ale zastanawiam się nad wymianą okularów na soczewki. Na tej stronie internetowej https://www.acuvue.pl/zdrowie-oczu/krotkowzrocznosc udało mi się znaleźć odpowiednie soczewki w bardzo dobrej cenie. Jeśli zastanawiacie się nad takim zakupem poprzez internet, to moim zdaniem warto przejrzeć ofertę tej firmy.
ODPOWIEDZ