Hotele Chorwacja

Byłeś w podróży i możesz polecić hotel, w którym dane Ci było spędzić noc? Podziel się swoimi doświadczeniami, opowiedz o plusach i minusach, kosztach, standardzie i jakości obsługi.
Awatar użytkownika
nedo
Posty: 1
Rejestracja: 29 lip 2020, 15:02

Hotele Chorwacja

Post autor: nedo »

Jeśli poszukujecie noclegu w Chorwacji aby spędzić swoje wymarzone wakacje życia w przepięknych i malowniczych a zarazem romantycznych regionach - koniecznie zajrzyjcie na hotele Chorwacja by poznać wiele ofert, jakie posiada dla turystów to miejsce!
Awatar użytkownika
marta6768
Posty: 115
Rejestracja: 18 sty 2020, 8:07

Re: Hotele Chorwacja

Post autor: marta6768 »

Chciałabym wyjechać do Chorwacji - to moje marzenie. Wiem, że gdybym wybierała się w taką podróż wybrałam jak najlepsze ubezpieczenie na ten czas. Nie mam szczęścia w życiu, więc jestem pewna, że gdybym wyjechała w taką podróż bez ubezpieczenia, zdarzyłoby się jakieś nieszczęście. Jeśli zastanawiasz się jak wygląda ochrona takiego ubezpieczenia, zapraszam na stronę: https://rankomat.pl/kraje/chorwacja . Tutaj jest wszystko fajnie wyjaśnione, a dodatkowo dowiesz się jakie miejsca warto zobaczyć w Chorwacji i jak przygotować się na tą podróż.
Łania29

Re: Hotele Chorwacja

Post autor: Łania29 »

Wiele razy już jechaliśmy na wakacje do Chorwacji ale powiem wam szczerze ,że nie wyobrażam sobie jechać do Chorwacji do hotelu.Najlepszy sposób na noclegi to tzw. apartmany - czy kompletnie wyposażone mieszkania najczęściej u miejscowych ludzi. Droga jest może i trochę wymagająca ale trzeba ją potraktować dość swobodnie i zwiedzać już po drodze.Zaopatrzcie się w odpowiednią ilość prowiantu oraz napojów.My mamy swoje ulubione soki Hpp - https://sokihpp.pl/pl/nasze-soki , które także przydają się już na miejscowych plażach.
orsoł2

Re: Hotele Chorwacja

Post autor: orsoł2 »

nedo pisze: ↑29 lip 2020, 15:22 Jeśli poszukujecie noclegu w Chorwacji aby spędzić swoje wymarzone wakacje życia w przepięknych i malowniczych a zarazem romantycznych regionach - koniecznie zajrzyjcie na hotele Chorwacja by poznać wiele ofert, jakie posiada dla turystów to miejsce!
Corwacja jest piekna. Ja polecam miasteczko OMISZ. Gniazdo piratów - super miejsce - bardzo małownicze.
ODPOWIEDZ