Najlepsze sklepy z książkami

To przestrzeń dla wszystkich ciekawych tematów, które Cię interesują i o których chcesz porozmawiać. Sprawdź!
Awatar użytkownika
Felicja
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2021, 1:00

Najlepsze sklepy z książkami

Post autor: Felicja »

Witajcie moi drodzy. Jakie sklepy z książkami uważacie za najlepsze? Dla mnie to oczywiście antykwariaty, w których nie raz już zdarzyło mi się znaleźć skarb w postaci długo poszukiwanej książki typu biografia ulubionego artysty. Też wybieracie takie miejsca czy mimo wszystko inwestujecie w nowe wydania?

c solo
elenuś

Re: Najlepsze sklepy z książkami

Post autor: elenuś »

W sumie to znam jedno miejsce, gdzie możecie kupić naprawdę bardzo dobre pozycje książkowe... A mianowicie mam tutaj na myśli antykwariat Tezeusz . Tam na pewno coś znajdziecie odpowiedniego dla siebie, coś co będzie miało swoją cenę. Nawet możecie odsprzedać tam swoje książki, jak macie jakieś wartościowe.
Gośka

Re: Najlepsze sklepy z książkami

Post autor: Gośka »

W sumie ja nie mam jednego ulubionego sklepu z książkami, ale jeśli chodzi o ich samo czytanie to również jestem także zwolenniczką w taki sposób spędzania wolnego czasu. Całkiem niedawno również odkryłam bardzo fajną stronę https://skupksiazekonline.pl/ i tak naprawdę poprzez nią bez najmniejszego problemu możemy sprzedać nasze książki.
wanjoszka

Re: Najlepsze sklepy z książkami

Post autor: wanjoszka »

wiekszosc ksiazek zamawiam przez internet, bo zazwyczaj najkorzystniejsze ceny znajduje :) ostatnio kupowalam kilka pozycji od Lema, bo mialam okazje pare miesiecy temu uczestniczyc w festiwalu organizowanym przez IAM w Wiedniu ku pamieci autora. Rozni artysci inspirowali sie dzielami pisarza na scenie muzycznej - te polaczenie wyszlo super :)
witka

Re: Najlepsze sklepy z książkami

Post autor: witka »

wanjoszka pisze: ↑23 paź 2021, 16:30 wiekszosc ksiazek zamawiam przez internet, bo zazwyczaj najkorzystniejsze ceny znajduje :) ostatnio kupowalam kilka pozycji od Lema, bo mialam okazje pare miesiecy temu uczestniczyc w festiwalu organizowanym przez IAM w Wiedniu ku pamieci autora. Rozni artysci inspirowali sie dzielami pisarza na scenie muzycznej - te polaczenie wyszlo super :)
niesamowite! nawet nie wiedzialam, ze taki festiwal byl organizowany! Instytut mickiewicza zawsze wymysli jakis fajny projekt, szkoda ze ten mnie ominal... dasz jakiegos linka zebym sobie chociaz poczytac o wydarzeniu mogla?
wanjoszka

Re: Najlepsze sklepy z książkami

Post autor: wanjoszka »

witka pisze: ↑24 paź 2021, 13:48
wanjoszka pisze: ↑23 paź 2021, 16:30 wiekszosc ksiazek zamawiam przez internet, bo zazwyczaj najkorzystniejsze ceny znajduje :) ostatnio kupowalam kilka pozycji od Lema, bo mialam okazje pare miesiecy temu uczestniczyc w festiwalu organizowanym przez IAM w Wiedniu ku pamieci autora. Rozni artysci inspirowali sie dzielami pisarza na scenie muzycznej - te polaczenie wyszlo super :)
niesamowite! nawet nie wiedzialam, ze taki festiwal byl organizowany! Instytut mickiewicza zawsze wymysli jakis fajny projekt, szkoda ze ten mnie ominal... dasz jakiegos linka zebym sobie chociaz poczytac o wydarzeniu mogla?
Koniecznie sobie poczytaj na portalu https://culture.pl/pl/wydarzenie/glos-l ... cu-wiednia - mega to przygotowali, naprawde koncerty i wystepy taneczne robily super efekt.

atl btl
ODPOWIEDZ