Adwokat z Poradni Salomon

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Hestia60
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2021, 23:11

Adwokat z Poradni Salomon

Post autor: Hestia60 »

Macie jakieś doświadczenia ze współpracy z adwokatami kościelnymi z poradniasalomon.pl? Interesuje mnie to, co sądzicie na ich temat. Polecacie wybrać się tam w sprawie rozwodu kościelnego?
Awatar użytkownika
Zygmunta_81
Posty: 1
Rejestracja: 04 sty 2021, 7:16

Re: Adwokat z Poradni Salomon

Post autor: Zygmunta_81 »

Powiedziano mi, że we wspomnianej poradni pracuje najlepszy adwokat kościelny w Warszawie i teraz sama mogę się pod tym podpisać. Super podejście, wnikliwość, ale i empatia to główne zalety tamtejszych specjalistów.
Taduś23

Re: Adwokat z Poradni Salomon

Post autor: Taduś23 »

Hestia60 pisze: ↑04 cze 2021, 9:58 Macie jakieś doświadczenia ze współpracy z adwokatami kościelnymi z poradniasalomon.pl? Interesuje mnie to, co sądzicie na ich temat. Polecacie wybrać się tam w sprawie rozwodu kościelnego?
Nigdy nie korzystałem z usług takich specjalistów. Jakoś nie miałem jeszcze takiej potrzeby.
_____
adwokat stargard
tołka

Re: Adwokat z Poradni Salomon

Post autor: tołka »

Osobiście bardzo lubię kancelarię Sobczak Maciejewska Zając. Według mnie mają najlepsze podejście do klienta, wiedzą jak go wybronić. Nie wiem jakie masz problemy, z czym się zmagasz, jedno jest pewne, oni są w stanie Ci pomóc, tylko trzeba się spotkać i odpowiednio opisać temat.

talerze veroni
ODPOWIEDZ