mleko modyfikowane

Miejsce dla łowców okazji, promocji i wyprzedaży. Wiesz, gdzie są najlepsze ceny? Dziel się wiedzą z innymi!
Awatar użytkownika
dalixa
Posty: 97
Rejestracja: 21 lis 2019, 12:01

mleko modyfikowane

Post autor: dalixa »

Gdzie kupujecie mleko modyfikowane dla swoich dzieciaczków? Ostatnio trafiłam na fajną promkę w DOZ na bebilon, nie wiedziałam nawet że od ręki można kupić u nich.
Awatar użytkownika
Iwona40
Posty: 41
Rejestracja: 28 sty 2020, 13:34

Re: mleko modyfikowane

Post autor: Iwona40 »

Ja kupowałam mleko w Rossmanie i mieli bardzo fajne promki jak miało się tą kartę stałego klienta. Jeżeli chodzi o mleko to ja kupowałam też bebilon.
Awatar użytkownika
gotowy
Posty: 56
Rejestracja: 13 gru 2019, 18:28

Re: mleko modyfikowane

Post autor: gotowy »

Trzeba szukać gdzie aktualnie mleko które dziecko pije ma najlepsze ceny. Apteki, sklepy, internet, w wielu miejscach można kupić. Jak patrzę to mleko modyfikowane nan 1 opinie ma pozytywne, znacie takie mleko? może wasze dzieci też je piją? Można kupić w rozsądnej cenie takie a skład naprawdę dobry.
Awatar użytkownika
ryzowa
Posty: 17
Rejestracja: 21 maja 2020, 15:11

Re: mleko modyfikowane

Post autor: ryzowa »

dalixa pisze: ↑27 lis 2019, 18:25 Gdzie kupujecie mleko modyfikowane dla swoich dzieciaczków? Ostatnio trafiłam na fajną promkę w DOZ na bebilon, nie wiedziałam nawet że od ręki można kupić u nich.
ja w DOZie kupuję, najlepsze ceny mają, porównywałam ceny w różnych miejscach i jednak u nich najtaniej, za paczkę 1100 g płaciłam niecałe 60 zł u nich
Awatar użytkownika
Kinga
Posty: 87
Rejestracja: 06 gru 2019, 2:48

Re: mleko modyfikowane

Post autor: Kinga »

Ale ta cena na mleko Beblion w DOZie jest stała? Czy to jakaś tymczasowa promocja? Myślę, czy nie zrobić sobie zapasów, bo mam kawałek do tej apteki :)

brąz b101 właściwości
Awatar użytkownika
Arkadiusz1
Posty: 123
Rejestracja: 22 paź 2019, 9:52

Re: mleko modyfikowane

Post autor: Arkadiusz1 »

Pewnie, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanie skorzystać z mnóstwa różnych porad w tym zakresie. Chodzi przede wszystkim o jak najskuteczniejsze dobranie takie produktu, który będzie w pełni odpowiadał Waszemu dziecku. Na przykładzie chociażby https://www.familie.pl/artykul/Mleko-NA ... 747,1.html świetnie widać, co może okazać sie dla Was najlepsze. To świetne porady, nie bagatelizujcie ich.
maryśka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: maryśka »

Muszę przyznać się, że u mnie z początku było trudno z laktacją. Ale koleżanka poleciła mi bardzo dobre herbatki dla ciężarnych i zaczęłam je pić. Dzięki nim miałam potem tyle mleka, że musiałam odpompowywać sobie nadmiar.
Noraś

Re: mleko modyfikowane

Post autor: Noraś »

Kinga pisze: ↑29 maja 2020, 23:25 Ale ta cena na mleko Beblion w DOZie jest stała? Czy to jakaś tymczasowa promocja? Myślę, czy nie zrobić sobie zapasów, bo mam kawałek do tej apteki :)
Wiesz co, kilka miesięcy minęło, a ja nadal kupuję Bebilon w DOZie w niezmienionej cenie, nadal naprawdę się opłaca. Dlatego wydaje mi się, że oni po prostu mają stale takie dobre ceny.
Lenaś

Re: mleko modyfikowane

Post autor: Lenaś »

Niedawno zaczęłam szukać dobrego mleka modyfikowanego. Na rynku istnieje tyle firm, że nie wiedziałam na które się zdecydować, które posiada najlepszy skład. Znalazłam ciekawy artykuł, odpowiadający na moje pytanie jakie mleko dla niemowlaka będzie najlepsze. Uświadomił mi, na zawartość jakich składników powinnam zwrócić uwagę przed kupnem mleka. W najbliższym czasie mam zamiar rozpocząć zmianę diety mojego dziecka.
muuńka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: muuńka »

dla mojego małego kupuję hipp combiotic, od paru miesiecy jest na tym mleku i jest ok, na początku był na karmieniu mieszanym KP + MM ale ja z racji problemów zdrowotnych musialam zupełnie zrezygnować z KP. Najważniejsze dla mnie jest,że mały najedzony, nie ma problemów z brzuszkiem
Luśka

Re: mleko modyfikowane

Post autor: Luśka »

Ja właśnie jestem przed wyborem i tak czytam czytam, sprawdzam, dowiaduje się, konsultuje. Wydaje mi się, że te hipoalergiczne będzie najlepsze https://www.pro-ranking.pl/category/ind ... alergiczne Jak uważacie? Ok?
Naśta

Re: mleko modyfikowane

Post autor: Naśta »

muuńka pisze: ↑29 sty 2021, 17:22 dla mojego małego kupuję hipp combiotic, od paru miesiecy jest na tym mleku i jest ok, na początku był na karmieniu mieszanym KP + MM ale ja z racji problemów zdrowotnych musialam zupełnie zrezygnować z KP. Najważniejsze dla mnie jest,że mały najedzony, nie ma problemów z brzuszkiem
Ja powoli planuję przechodzić na mleko modyfikowane i robię "rekonesans";) Słyszałam już sporo dobrych opinii na temat HiPPa, gdzie kupujesz?
milęna

Re: mleko modyfikowane

Post autor: milęna »

Noraś pisze: ↑29 paź 2020, 23:13
Kinga pisze: ↑29 maja 2020, 23:25 Ale ta cena na mleko Beblion w DOZie jest stała? Czy to jakaś tymczasowa promocja? Myślę, czy nie zrobić sobie zapasów, bo mam kawałek do tej apteki :)
Wiesz co, kilka miesięcy minęło, a ja nadal kupuję Bebilon w DOZie w niezmienionej cenie, nadal naprawdę się opłaca. Dlatego wydaje mi się, że oni po prostu mają stale takie dobre ceny.
nie wiecie czy w doz stacjonarnie te ceny na bebilon są zbliżone do tych na ich stronie? Widziałam, że profutura kosztuje 48 zł z groszami

krynica morska spa promocje
nukła

Re: mleko modyfikowane

Post autor: nukła »

milęna pisze: ↑16 lut 2021, 21:44
Noraś pisze: ↑29 paź 2020, 23:13
Kinga pisze: ↑29 maja 2020, 23:25 Ale ta cena na mleko Beblion w DOZie jest stała? Czy to jakaś tymczasowa promocja? Myślę, czy nie zrobić sobie zapasów, bo mam kawałek do tej apteki :)
Wiesz co, kilka miesięcy minęło, a ja nadal kupuję Bebilon w DOZie w niezmienionej cenie, nadal naprawdę się opłaca. Dlatego wydaje mi się, że oni po prostu mają stale takie dobre ceny.
nie wiecie czy w doz stacjonarnie te ceny na bebilon są zbliżone do tych na ich stronie? Widziałam, że profutura kosztuje 48 zł z groszami
tak, ceny stacjonarnie są podobne, wydaje mi się, że właśnie coś koło 48 zł płaciłam za ten bebilon ostatnio jak robilam zakupy w dozie
opóncja

Re: mleko modyfikowane

Post autor: opóncja »

Niedawno mój synek z karmienia piersią przeszedł na mleko modyfikowane.. Zależało mi żeby kupować mu mleko ekologiczne bo wiem, ze przy produkcji takich produktów są dużo bardziej restrykcyjne procedury, kupuję mu Hipp Bio, zamawiam tutaj https://hipp.dodomku.pl/mleko_3586.html
ODPOWIEDZ