Technikum dzienne w Łodzi - Cosinus

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Milekk01
Posty: 77
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:21

Technikum dzienne w Łodzi - Cosinus

Post autor: Milekk01 »

Jakie technikum w łodzi wybrać, jeśli chodzi o kierunki typu Informatyk, czy Programista. Słyszałem, że wygląda to całkiem fajnie w Cosinus. Macie może dla mnie jakieś podpowiedzi jak to wygląda z bliska, będę wdzięczny!
Awatar użytkownika
Karek
Posty: 39
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:48

Re: Technikum dzienne w Łodzi - Cosinus

Post autor: Karek »

Jeżeli jeszcze szukacie dobrej szkoły średniej i technikum, to na pewno warto bo mają ciekawe profile, także może któryś z nich Was zainteresuje, jak Programista, czy Informatyk. Poza tym zapewniają darmowe zeszyty, podręczniki oraz karnety sportowe także warto dbać o rozwój umysłowy i ciała. Pozdrawiam serdecznie i koniecznie daj znać jak już podejmiecie ostateczną decyzję!
Awatar użytkownika
Karek
Posty: 39
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:48

Re: Technikum dzienne w Łodzi - Cosinus

Post autor: Karek »

Awatar użytkownika
AdamUk
Posty: 11
Rejestracja: 07 paź 2019, 9:47

Re: Technikum dzienne w Łodzi - Cosinus

Post autor: AdamUk »

Także jestem za, poza tym według mnie warto na każdym etapie uczyć się od prawdziwych specjalistów, którzy doskonale znają realia rynkowe i potrzeby klientów ponieważ dzięki temu dużo łatwiej będzie również Wam wejść do zawodu i świadczyć usługi na najwyższym poziomie po kierunku Kosmetyka, ale i dla chłopców w technikum o których wspominacie.
Awatar użytkownika
MariuszSt
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:57

Re: Technikum dzienne w Łodzi - Cosinus

Post autor: MariuszSt »

Wezmę na pewno pod uwagę, ponieważ chciałabym pójść w stronę jednak kierunków kosmetycznych. Jednak mam jeszcze trochę czasu aby podjąć decyzję i muszę zrobić dokładny research jak to jest w przypadku podanego przez Was Cosinus naprawdę wygląda.

garnek strachu lekcje gedeona
Awatar użytkownika
PatrycjaKos
Posty: 7
Rejestracja: 17 lut 2020, 21:00

Re: Technikum dzienne w Łodzi - Cosinus

Post autor: PatrycjaKos »

Ja także jestem jak najbardziej za! Przede wszystkim warto, żebyśmy się kierowali swoją opinią i zainteresowaniami, bo to może przełożyć się na naprawdę dobre zarobki w przyszłości, a do tego da nam spełnienie. Tym bardziej, że Cosinus ładnie się rozwija, stawia na nowe i innowacyjne kierunki oraz ma świetną kadrę nauczycieli w Łodzi. Pozdrawiam
ODPOWIEDZ