solidna firma alpinistyczna z Warszawy

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

solidna firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: ilonaryc »

Witam wszystkich serdecznie :) Poszukuje solidnej, uczciwej i porządnej firmy alpinistycznej w Warszawie. Mam do zlecenia kilka większych prac na wysokościach. Możecie się podzielić jakimiś spreawdzonymi namiarami ? z góry dziękuje :)
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: solidna firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: dzessi »

ja jak szukałam ostatnio firmy do mycia okien w wieżowcu biurowym to skontaktowałam się z panem Łukaszem z Rope Expert :) podjęli się zlecenia, wykonali je w terminie, sprawnie i solidnie. polecam :)
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: solidna firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: sylviaa »

tak, rope expert to dobry adres, też już kilka razy korzystałem i zawsze wracam.
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: solidna firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: ilonaryc »

o bardzo dziękuje, zapisuje namiary. a orientujecie się jkak wygląda obecnie sprawa z terminami u nich ?
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: solidna firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: sylviaa »

ojj wiesz co to kwestia mocno indywidualna, najlepiej zadzwon, powiedz czego potrzebujesz i na pewno zaproponują coś sensownego :) fajni ludzie, mają dobry sprzęt, wiedzę no i bezcenne w tej branży doświadczenie :)
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: solidna firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: ilonaryc »

Bardzo dziękuje za wszystkie informację i pomoc :) już dzwoniłam, pan Łukasz przedstawił ofertę, będziemy się umawiac na spotkanie jak tylko wrócę z urlopu by dogadać szczegóły. Super :)
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: solidna firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: sylviaa »

no widzisz :) mówiłam, ze tak będzie :) ja też muszę do nich zadzwonić bo musimy zamontować na dachu jakieś zabezpieczenia przeciwko ptakom ( utrapienie z nimi niesamowite). a to chyba powinno załatwić sprawe.
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: solidna firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: ilonaryc »

miałam napisać po spotkaniu no to pisze :) wszystko super, konkretnie, rzeczowo. termin wykonania prac też szybszy niż się spodziewałam także 100% zadowolenia, dzięki raz jeszcze! :)
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: solidna firma alpinistyczna z Warszawy

Post autor: sylviaa »

nie ma sprawy :) ja też już dzwoniłam i umówiliśmy się pod koniec sierpnia na montowanie tych zabezpieczeń przeciwko ptakom :)
ODPOWIEDZ