Odnawialne źródła energii

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Jan-97
Posty: 2
Rejestracja: 28 lip 2020, 21:52

Odnawialne źródła energii

Post autor: Jan-97 »

Co sądzicie o systemach korzystających z odnawialnych źródeł energii? Mam na myśli fotowoltaikę, kolektory słoneczne czy powietrzne pompy ciepła. Mnie te rozwiązania przekonują ze względu na ekologię, ale i wysoką wydajność. Sam posiadam własną małą elektrownię i ogrzewam dom i wodę pompą ciepła. Dajcie znać, czy korzystacie z podobnych instalacji i jak wam się sprawdzają.
Awatar użytkownika
bajla
Posty: 109
Rejestracja: 13 gru 2019, 13:28

Re: Odnawialne źródła energii

Post autor: bajla »

My u siebie w domu mamy fotowoltaike, swietna inwestycja i juz nam sie zaczela zwracac:) poza oszczednoscia duzym plusem jest to, ze dzialamy dla dobra srodowiska :) Levada, oni nam montowali instalacje. bardzo dobrzy fachowcy
małwa

Re: Odnawialne źródła energii

Post autor: małwa »

No jasne, że to jest ważna sprawa. Należy jednak przede wszystkim przemyśleć samo to, jak my mamy się nawiązywać w związku z budową ekologiczną. Wydaje mi się, że dobrym pomysłem w tym względzie może być na przykład Watermark pompa głębinowa do studni. To na pewno jest ekologiczne i bardzo rozważne rozwiązanie.

igrzyska śmierci w pierścieniu ognia audiobook
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Odnawialne źródła energii

Post autor: Tola »

Korzystanie z takich odnawialnych źródeł energii jest coraz bardziej popularne, co bardzo mnie cieszy. Są nawet takie firmy jak Respect Energy, które dostarczają energię elektryczną do przedsiębiorstw, która pochodzi w 100% właśnie ze źródeł odnawialnych. Może ktoś z Was miał już wcześniej z tą firmą do czynienia?
ODPOWIEDZ