Intus Group Rybnik

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
tarik_81
Posty: 1
Rejestracja: 11 lip 2020, 2:00

Intus Group Rybnik

Post autor: tarik_81 »

Słyszeliście o pracowni intusgroup.pl w Rybniku. Jakiś czas temu nabyłem nieruchomość, którą planuję w przyszłości wynajmować, ale przydałaby mi się jeszcze konsultacja z jakimś zdolnym projektantem, żeby mieszkanie ładnie urządzić. Jak sądzicie, warto się z nimi skontaktować?
Awatar użytkownika
bolelut
Posty: 1
Rejestracja: 12 paź 2020, 2:06

Re: Intus Group Rybnik

Post autor: bolelut »

Niepowtarzalne projekty wnętrz to specjalność ekipy z Intus Group, ale nie jest im obce też projektowanie graficzne dla firm i ja właśnie w takiej formie z nimi współpracuję. Zalet widzę wiele, ale najważniejsze jest chyba to, że są profesjonalni, terminowi i działają kompleksowo. Krótko mówiąc, polecam.
Jacuś

Re: Intus Group Rybnik

Post autor: Jacuś »

Bardzo podoba mi sie Rybnik. Dlatego chcę skorzystać z oferty tego biura nieruchomości tu https://www.cn-kaczmarek.pl/ To biuro z dużym doświadczeniem. Działa od 2007roku. Ma dużą ofertę mieszkań na sprzedaż na śląsku w tym też w Rybniku. Mam nadzieję że już w przyszłym roku uda mi się tam zamieszkać.
oluś

Re: Intus Group Rybnik

Post autor: oluś »

Do wypowiedzi mojego przedmówcy o biurze nieruchomości cn-kaczmarek mogę tylko dodać, że to profesjonalne biuro. A dla swoich klientów ma przygotowany pakiet dodatkowych usług. Min znajdują sie w nim kredyty. Dzięki tej ofercie mogłem sobie pozwolić na kupno mieszkania o większym metrażu.
ODPOWIEDZ