Hotel przy plaży

Polecenia w dziedzinie usług. Najlepsze kosmetyczki, biura tłumaczeń, firmy sprzątające, fotografowie i wiele innych.
Awatar użytkownika
Bromir-84
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2021, 14:08

Hotel przy plaży

Post autor: Bromir-84 »

Witam serdecznie. Udało wam się kiedykolwiek zarezerwować pokój w hotelu przy plaży? Ja tym razem upolowałem tani pensjonat Krynica Morska i myślę, że będzie to odpowiednie rozwiązanie na wakacje z rodziną. Krótki odpoczynek przyda się każdemu z nas. Jak wy spędziliście swój urlop? Chyba że wszystko jeszcze przed wami?
Awatar użytkownika
lena
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2019, 12:28

Re: Hotel przy plaży

Post autor: lena »

Wygląda całkiem nieźle, daj znać jak udał się pobyt :) My też planujemy urlop nad morzem. Natomiast to czego jestem pewna, to fakt że zdecydujemy się na wynajem samochodów Kraków Obliczyliśmy z mężem wszystkie koszta i okazuje się, że taki wynajem jest najbardziej oplacalny.
Kinguśka

Re: Hotel przy plaży

Post autor: Kinguśka »

W przypadku wakacji w Polsce nigdy nie byłam w hotelu centralnie obok plaży, albo trzeba było jechać samochodem np. z Rozewia do Chłapowa, albo po prostu spacerem się przejść dłuższy dystans, co było dla mnie problematyczne. W końcu powiedziałam dość i wybrałam się na wakacje do Hiszpanii w terminie last minute. Na stronie https://wakacjenatenerife.pl/wakacje-na ... st-minute/ wynajęłam apartament i zgodnie z opisem mieścił się obok plaży. Samych atrakcji na Teneryfie jest sporo, zwiedziłam kilka miejsc, plaże są piękne i woda przede wszystkim czysta. Nie wiem dlaczego, ale mam wrażenie, że w Polsce nawet promienie słoneczne są mniej efektywne niż w innych krajach - brązową opaleniznę miałam już po czterech dniach. Też tak macie?
ODPOWIEDZ