Outsourcing usług księgowych

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Awatar użytkownika
Alutka
Posty: 31
Rejestracja: 12 lip 2019, 18:03

Outsourcing usług księgowych

Post autor: Alutka »

Czy według Was firma zewnętrzna, która zajmie się usługami finansowymi i podatkowymi w firmie to dobre rozwiązanie?
Zastanawiam się nad zleceniem firmie Golden Tax: https://goldentax.pl/ spraw finansowo - podatkowych.
Według mnie to same oszczędności - czasu, zasobów, wydatków! No i będę pewna, ze wszystko jest wykonane poprawnie!
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Outsourcing usług księgowych

Post autor: Tola »

A co robicie, aby usprawnić prowadzenie księgowości w Waszych firmach? Czy ktoś z Was ma wdrożony elektroniczny obieg dokumentów, o którym mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow? I jak się u Was sprawdza? Bo słyszałam, że jest to naprawde korzystne rozwiązanie dla firmy...
Awatar użytkownika
Dromadero
Posty: 5
Rejestracja: 05 wrz 2019, 17:44

Re: Outsourcing usług księgowych

Post autor: Dromadero »

Wiem, że ludzie korzystają z takich tematów. Liczę, że i tutaj nie będzie inaczej.
Nigdy nie zastanawiałam się jak umre, ale umrzeć za kogoś kogo się kocha wydaje sie dobrą śmiercią
Awatar użytkownika
Milekk01
Posty: 77
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:21

Re: Outsourcing usług księgowych

Post autor: Milekk01 »

Akurat jeśli zależy Wam na wygodnym i funkcjonalnym zarządzaniu firmą to warto zwrócić uwagę na elektroniczny obieg dokumentów ponieważ znacząco upraszcza to sposób komunikowania się ze wszystkimi pracownikami i do tego ogranicza dostęp osób których ta korespondencja nie dotyczy, no i oczywiście nagle nic nie ginie. Dobrze w większej firmie to mieć i cieszyć się skutecznością obiegu całej dokumentacji.
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 26
Rejestracja: 23 lis 2019, 22:52

Re: Outsourcing usług księgowych

Post autor: natasza85 »

Dobra księgowa to podstawa przy prowadzeniu biznesu. My swojej szukaliśmy dość długo bo priorytetem była dla nas znajomość niemieckich przepisów. Głównym działaniem naszego biura księgowego jest rozliczenie niemieckich Bogatynia faktur, umów i innych dokumentów. Wiem, że dobrze wybraliśmy i nie muszę obawiać się kar z urzędów.
Awatar użytkownika
Wiwi
Posty: 29
Rejestracja: 28 lut 2020, 18:23

Re: Outsourcing usług księgowych

Post autor: Wiwi »

Mogę polecić dobry i tani program do wystawiania faktur. I przestrzec też mogę przed prowadzeniem takich rzeczy jak kpir online. Bezpieczeństwo danych jest bardzo ważne, lepiej mieć je "u siebie" niż w chmurach i na cudzych dyskach

gry o owieczkach dla dzieci
Awatar użytkownika
kropka
Posty: 67
Rejestracja: 07 mar 2020, 9:23

Re: Outsourcing usług księgowych

Post autor: kropka »

obsługa informatyczna się sprawdza jeśli chodzi o takie rozwiązania
Awatar użytkownika
pinezka
Posty: 52
Rejestracja: 29 sty 2020, 13:10

Re: Outsourcing usług księgowych

Post autor: pinezka »

Rzeczywiście wiele firm decyduje się na taką https://www.trustit.pl/ opiekę informatyczną zewnętrzną bo to się po prostu opłaca, nie musisz zatrudniać w swojej firmie informatyków tylko korzystasz z szybkiej zdalnej pomocy a możesz też liczyć na wizytę serwisanta, jeśli pomoc na odległość okaże się niemożliwa.
Awatar użytkownika
Krystian
Posty: 69
Rejestracja: 07 maja 2019, 13:11

Re: Outsourcing usług księgowych

Post autor: Krystian »

Dokladnie, taki outsourcing informatyczny to teraz naprawde popularna opcja. W wielu przypadkach jest to o wiele tansze (oraz prostsze) rozwiazanie, niz zatrudnianie kilku informatykow na etacie. Taka firma IT wiekszosc problemow "ogarnia" zdalnie i za calosc wystawia po prostu FV.
Warto to przeliczyc i przemyslec, co sie bardziej dla danej firmy oplaca.
Marek
Posty: 56
Rejestracja: 12 maja 2020, 14:46

Re: Outsourcing usług księgowych

Post autor: Marek »

Ja długo wahałem się co do takiego rozwiązania ale ostatecznie kolega z branży przekonał mnie do https://aitik.pl/outsourcing-it/ żałuję że wcześniej się nie zdecydowałem bo jest to świetne rozwiązanie dla biznesu. Na ich stronie możecie poczytać więcej na ten temat.
dół

Re: Outsourcing usług księgowych

Post autor: dół »

Ja wam polecam darmowy program do faktur od Streamsoft Firmino. W końcu możemy wystawiać dokumenty bez limitu, w różnych formach i walutach.
Awatar użytkownika
Karcia
Posty: 36
Rejestracja: 11 lut 2020, 17:32

Re: Outsourcing usług księgowych

Post autor: Karcia »

Czy wiecie może, jaka jest najlepsza obsługa informatyczna firm warszawa ? Zastanawiałam się nad współpracą z MAIN Data Center, ale jeszcze wolałabym zasięgnąć dodatkowych informacji i wskazówek. Jeśli korzystaliście z ich wsparcia to podzielcie się ze mną uwagami. Słyszałam, że zapewniają elastyczne rozwiązania.
ODPOWIEDZ