Drzwi drewniane na wymiar

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Drzwi drewniane na wymiar

Post autor: sylviaa »

Moi drodzy czy jest na forum ktoś, kto zdecydował się na dużą ilość drewna w domu? Mam już drewniane okna ( zamówione - czekam na odbiór) i teraz zastanawiam się jeszcze nad drzwiami. Potrzebuje takich robionych na wymiar. Gdzie warto szukać ? w grę wchodzą zakupy online.
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: Drzwi drewniane na wymiar

Post autor: ilonaryc »

brawo dla Ciebie, że nie jezdzisz po marketach budowlanych :) zresztą teraz w sieci można przeciez kupić prawie wszystko ;p myslę, ze spokojnie znajdziesz jakiegoś stolarza czy producenta, który wykona dla Ciebie takie zamówienie. Powodzenia :)
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: Drzwi drewniane na wymiar

Post autor: dzessi »

ja drzwi drewniane ( dębowe) zamawiałam u producenta Kris Drzwi ( polska firma). Zerknij sobie bo poza tym, ze mają drzwi gotowe od ręki to też na pewno zajmują się realizacją indywidualnych zamówien.
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: Drzwi drewniane na wymiar

Post autor: sylviaa »

dzięki bardzo za info :) a Ty robiłąs u nich zakupy ? Jak z jakością, ceną i czasem dostawy ?
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: Drzwi drewniane na wymiar

Post autor: dzessi »

tak korzystałam ale kupowałam drzwi gotowe, które były dostępne od ręki. Czsas realizacji jest pewnie ustalany indywidualnie, musisz dopytać. Ceny mają bardzo konkurencyjne, oferują tez usługę montazu ( u nas uwinęli się z tym bardzo sprawnie). Najlepiej zadzwoń i dopytaj o szczegóły :)
Awatar użytkownika
Vanessa77
Posty: 31
Rejestracja: 31 mar 2020, 16:35

Re: Drzwi drewniane na wymiar

Post autor: Vanessa77 »

Ja zdecydowałam się na drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar i jestem bardzo zadowolona, zarówno z jakości ich wykonania, jak i wyglądu - prezentują się bardzo elegancko :)
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: Drzwi drewniane na wymiar

Post autor: sylviaa »

dzięki dzessi za informacje :) zapomniałam napisać wcześniej ale jakieś 2 tyg temu złożyliśmy zamówienie na drzwi :) teraz niecierpliwie czekam na dostawe :)
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: Drzwi drewniane na wymiar

Post autor: dzessi »

no i super, fajnie, ze się zdecydowałaś :) Czas szybko minie i ani się obejrzysz drzwi będą już zamontowane :) daj znać jak tam wrażenia za jakiś czas :)
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: Drzwi drewniane na wymiar

Post autor: sylviaa »

ok dam znać ale ostatnio dzwoniłam do Pana Krzysztofa i za tydzień drzwi będą u mnie :) cudownie, doczekać sie już nie mogę :)
Awatar użytkownika
menelaos
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2020, 14:21

Re: Drzwi drewniane na wymiar

Post autor: menelaos »

Jakbyście chcieli kupić dobrej jakości klamki to fajny wybór znajdziecie w https://www.vds.pl/ Firma ma e-sklep. Kupicie tam klamki nowoczesne czy retro, mają tez gałki, uchwyty, wizjery czy odboje do drzwi. Spodobają wam się ich dobre ceny i wysoką jakość produktów.
Błażej Markiewicz

Re: Drzwi drewniane na wymiar

Post autor: Błażej Markiewicz »

Według mnie najlepszą jakość posiadają klamki Gerda . Posiada je moja cała rodzina i muszę przyznać, że w przypadku każdych drzwi te dodatki funkcjonują bez zarzutu. Ja zaopatrzyłem się w sklepie SVS Systemy Zabezpieczeń. Mają tam duży wybór dodatków do drzwi w tym wspomniane klamki.
Eśiu

Re: Drzwi drewniane na wymiar

Post autor: Eśiu »

Jakie drzwi są Ci potrzebne? Wewnętrzne czy zewnętrzne? Jeśli interesuje Cię na druga opcja, to spójrz sobie na ofertę tej firmy https://eurocolor.com.pl/drzwi_wejsciowe. Oferują klasyczne modele o prostym wzornictwie, które sprawią, że wejście do domu nabierze wytwornego charakteru. Poza tym drzwi zewnętrzne zapewnią spokój i bezpieczeństwo, odgrodzą od hałasów, a w razie potrzeby same się zablokują. Posiadają ponad 20 lat doświadczenia, więc masz pewność, że kupujesz drzwi od sprawdzonej firmy.
Awatar użytkownika
Vanessa77
Posty: 31
Rejestracja: 31 mar 2020, 16:35

Re: Drzwi drewniane na wymiar

Post autor: Vanessa77 »

Jeśli chodzi o zawiasy do drzwi czy okien, to serdecznie polecam wam firmę Anmark - polski producent zawiasów. Bez problemu zamówicie u nich zawiasy na wymiar dostosowane do indywidualnych potrzeb. Zainteresowanym polecam odwiedzić stronę https://zawias.pl/ na pewno coś wybierzecie. Jeśli o mnie chodzi to jestem bardzo zadowolona z jakości usług.

labelmanager 280
Robertuś

Re: Drzwi drewniane na wymiar

Post autor: Robertuś »

Decydując się na drzwi na wymiar, trzeba zadbać, aby pasowała do nich klamka. Niezależnie czy będzie ona do drzwi wewnętrznych, czy zewnętrznych, warto zdecydować się na klamkę nierdzewną, która będzie pełniła swoje funkcje w każdych warunkach. Jest wiele sklepów internetowych z klamkami, więc na pewno nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiednich
robertnielóbi

Re: Drzwi drewniane na wymiar

Post autor: robertnielóbi »

Zewnętrzne drzwi wejściowe do domu ściągnąłem na wymiar z firmy Oktom z Warszawy która posiada bogatą ofertę w tym zakresie. Do tego zatrudniają doświadczonych specjalistów przez co cała realizacja w ogóle nie stała się uciążliwa. Pomiary, transport, montaż i doradztwo wykonane w profesjonalnej atmosferze.
ODPOWIEDZ