dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Miejsce na przeróżne tematy, dyskusje i porady.
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Post autor: sylviaa »

Hej wszystkim. Mam dziś pytanie przede wszystkim do mieszkańców stolicy. Czy moglibyście podzielić się namiarami na sprawdzone gabinety weterynaryjne w Warszawie ? Od niedawna mam w domu psa ze schroniska i wydaje mi się, ze ma jakieś poważniejsze problemy ze stawami. Szukam naprawdę dobrych specjalistów, którzy go dobrze zdiagnozują. Help!
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Post autor: ilonaryc »

Może popytaj wśród znajomych ? jak akurat z wawy nie jestem i mogłabym Ci dać namiar na dobrego lekarza ale to północna częśc kraju wiec bardzo daleko. Ale myślę, ze i w Warszawie nie brakuje dobrych ortopedów. zdrowka dla psiaka!
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Post autor: dzessi »

pewnie, ze nie brakuje :) ja chodzę ze swoim labradorem (a te też mają skłonność do zwyrodnień stawów) do kliniki VET4PET na Grochowie. Polecam!
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Post autor: sylviaa »

oo dziekuje za namiar dzessi. a napiszesz coś więcej ? czy na miejscu jest jakiś sprzęt diagnostyczny ?
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Post autor: dzessi »

no pewnie! Mało tego, oni mają na miejscu swój szpital gdzie przeprowadzają operacje jak np wszczepianie implantów itd. Lekarze z duzym doświadczeniem, na pewno wam pomogą.Duzym plusem jest też fakt, że klinika jest czynna 7 dni w tygodniu przez całą dobę.
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Post autor: sylviaa »

dzięki dzessi za namiar i polecenie. Byliśmy już u nich jakoś w połowie grudnia i rzeczywiście warto! Wysoki poziom leczenia, sympatyczni lekarze. Na pewno będę do nich wracac :)
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Post autor: dzessi »

jasne nie ma sprawy, fajnie, ze mogłam pomóc i że i Ty i Twoj zwierzak jesteście zadowoleni :)
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Post autor: sylviaa »

W międzyczasie dałem do ich namiar mojej sąsiada, miała jakiś problem z kotem, no j z tego co wie też bardzo sobie chwali. Super, że są takie kliniki w Warszawie.
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Post autor: dzessi »

no to fakt, taka poczta pantoflowa działa najlepiej :) ja też jestem spokojna bo wiem , że jak cokolwiek się dzieje to mogę tam podjechać w każdej chwili i na pewno nie odeślą mnie z kwitkiem.
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Post autor: sylviaa »

dzessi pisze: ↑30 sty 2020, 14:15 no to fakt, taka poczta pantoflowa działa najlepiej :) ja też jestem spokojna bo wiem , że jak cokolwiek się dzieje to mogę tam podjechać w każdej chwili i na pewno nie odeślą mnie z kwitkiem.
haha dokładnie, teraz takie fora jak to to taka poczta pantoflowa troche haha :) dlatego tak bardzo lubię kliniki, które są czynne przez całą dobę, nawet jak coś się dzieje w nocy czy w weekend to nie ma problemu z dostaniem się.
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Post autor: dzessi »

nic dodać, nic ująć :) ja wybieram się do nich w przyszłym tygodniu na szczepienie z psiakiem no i trzeba już coś pomyśleć o ochronie przed kleszczami bo podobno się już pojawiły...
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Post autor: sylviaa »

moja sąsiadka była u nich ostatnio z kotem, do dziś dziękuje mi za polecenie i namiar :)
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Post autor: dzessi »

pewnie, trzeba sobie pomagać jak się da :) Tak czy siak ja dziele się tym namiarem wszędzie :)
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Re: dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Post autor: torana »

i ja trafiłam z moim psem do vet4pet. sytuacja była dość kryzysowa bo było trzeba na biegu zrobić zdjęcie rtg klatki piersiowej. nie odprawiono nas z kwitkiem, wręcz przeciwnie, dostaliśmy szybką i skuteczną pomoc. rewelka :)
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Post autor: dzessi »

no i super, ciesze się, ze i Ty skorzystałaś z namiaru i psiak został ,,obsłużony" jak trzeba :)
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Re: dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Post autor: torana »

dopóki nie pojawia się własnie taka kryzysowa sytuacja to człowiek nie zdaje sobie sprawy z tego jak ważne jest mieć własnie pod ręka namiar na takich fachowców. U nas skonczylo sie dobrze ale nie mam pewności czy tak by było gdybyśmy trafili do kogoś innego. Także mega wdzięczna jestem im za pomoc :)
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Post autor: dzessi »

no to prawda. najwazniejsze, ze wszystko się powiodło i że ze zwierzakiem już wszystko ok :)
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Re: dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Post autor: torana »

no dokładnie. niebawem będziemy się wybierać na profilaktyczne szczepienia. Ogólnie to chce juz wszystkie te sprawy medyczne przenieść właśnie do vet4pet :)
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: dobry gabinet weterynaryjny w Warszawie

Post autor: dzessi »

dobry pomysł :) my jezdzimy do nich nawet z kleszczami czy np by się odrobaczyć. są też od zadań specjalnych ale takie podstawowe leczenie też warto u nich robić :)
ODPOWIEDZ