spadki pomoc prawna Gdańsk

Radzimy, dzielimy się zagwozdkami, pytaniami, opiniami.
Zając

spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Zając »

Cześć.

Liczę na wasze wsparcie, ponieważ pilnie potrzebuje skontaktować się z jakimś dobrym mecenasem, który miałby doświadczenie w prawie spadkowym. Znacie może kogoś na terenie Gdańska, kto mógłby mi pomoc z zrzeknięciem się niechcianego spadku? Byłbym wdzięczny.
borówka

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: borówka »

Wiesz co, jeśli chodzi o spadki, to nie mam w tym temacie większego doświadczenia, więc tym bardziej nie polecę Ci nikogo sprawdzonego. Mimo wszystko, pamiętaj że nie jesteś z tym sama, na pewno ktoś na forum zarzuci Ci jakimś dobrym nadmiarem, do sprawdzonego specjalisty. Trzymam kciuki, za szybkie rozwiązanie sprawy
borówka

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: borówka »

Spadek, to ciężki temat, dlatego warto się do tego odpowiednio przygotować. Myślę że bez problemu ktoś poleci ci jakąś sprawdzoną kancelarię w tym zakresie. Najważniejsze, to nie tracić pogody ducha, a jakoś wszystko się ułoży. Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej zakończyły się Twoje problemy.
miłość

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: miłość »

Przyznam szczerze, że moja znajoma niedawno przechodziła przez to samo. Na szczęście trafiła do naprawdę profesjonalnej kancelarii, mianowicie http://www.mindykowski.pl/, która pomogła jej przejść przez to całe zamieszanie związane z testamentem. Najważniejsza jest szybka reakcja i czas działania, a wszystko się jakoś ułoży. Pamiętajcie, że na zrzeknięcie się testamentu macie określoną ilość czasu.
Maria W.

Re: spadki pomoc prawna Gdańsk

Post autor: Maria W. »

A jeśli w masie spadkowej znajduje się nieruchomość, to może warto też zasięgnąć opinii prawnika, najlepiej takiego, który specjalizuje się w nieruchomościach, jak adwokat Łowicz? Warto wszystko dokładnie sprawdzić przed przyjęciem spadku, aby mieć jasność sytuacji i wiedzieć, na co się człowiek decyduje
ODPOWIEDZ