Zamigam.pl - opinie

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Awatar użytkownika
Paula87
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2019, 16:44

Zamigam.pl - opinie

Post autor: Paula87 »

Witajcie. Od dawna przymierzam się do rozpoczęcia szkolenia z języka migowego. Zawsze to było moim wielkim marzeniem. Czy ktoś z Was uczył się u Eweliny Pawluś z Zamigam.pl?
Awatar użytkownika
Ernestyna-81
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2020, 10:52

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Ernestyna-81 »

Korzystałam i powiem szczerze, że rzadko spotyka się nauczyciela z takim super podejściem do kursantów. Dzięki Pani Ewelinie szybko przyswoiłam podstawy i mam apetyt na więcej : ) Korzystałam z kursu języka migowego online. Polecam.
Awatar użytkownika
Dyter1985
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2019, 3:42

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Dyter1985 »

Korzystałem z pomocy zamigam na targach edukacyjnych. Bardzo profesjonalna firma, z pozytywnym nastawieniem i energią.
Awatar użytkownika
Fabia93
Posty: 1
Rejestracja: 02 paź 2020, 23:10

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Fabia93 »

Ewelina Pawluś to profesjonalistka, której metody nauczania języka migowego są bardzo skuteczne. Już kilka lekcji przyniosło mi bardzo dużo wiedzy stopniowej satysfakcji z postępów.
Awatar użytkownika
edward
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2020, 6:46

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: edward »

Szkolenia z języka migowego w Zamigam są pełne pasji i zaangażowania ze strony Pani Eweliny. Serdecznie polecam jej kursy, jak i tłumaczenia.
Awatar użytkownika
leon98
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2020, 7:30

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: leon98 »

Do zamigam trafiłem ponieważ poznałem niesłyszącą dziewczynę i bardzo chciałem móc się z nią swobodnie komunikować. Stosunkowo szybko nauczyłem się podstaw, a teraz kontynuuje naukę która idzie mi coraz lepiej. Polecam tą stronę.

trzy w jednej linii chomikuj
Awatar użytkownika
Bolebor
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2020, 10:28

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Bolebor »

Bardzo chciałem mój film zrealizowany dla szkół był przetłumaczony na język migowy. Zgłosiłem się do Zamigam i bardzo szybko uzyskałem profesjonalne tłumaczenie, które mogłem dołączyć bezpośrednio do zmontowanego materiału. Polecam
Awatar użytkownika
Miłomir1978
Posty: 1
Rejestracja: 15 wrz 2020, 1:46

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Miłomir1978 »

Tłumaczenia języka migowego nadal nie są tak bardzo popularną sprawą, ale uważam, że każdy z nas powinien mieć taka samo równo dostęp do informacji. Dbam o to na swoich szkoleniach i zachęcam innych do skorzystania z usług firmy Zamigam.
Awatar użytkownika
Beat-90
Posty: 2
Rejestracja: 19 paź 2020, 10:44

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Beat-90 »

Na 18 urodziny dostałam prezent w postaci szkolenia z języka migowego u Pani Eweliny. To była super przygoda którą na pewno będę chciała kontynuować.
Dżina

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Dżina »

Bardzo zależało mi na tym, żeby znaleźć specjalistę z tłumaczenia języka migowego w Krakowie i cieszę się, że trafiłam właśnie do Pani Eweliny. Pełen profesjonalizm i szybkość realizacji są naprawdę godne polecenia.
Ćwikła

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Ćwikła »

Mnie zainteresowały szkolenia języka migowego. Chciałam nauczyć się tego języka i bardzo dobrze trafiłam. Doskonałe przygotowanie trenerów i umiejętność przekazywania wiedzy.
Bławatek

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Bławatek »

Kilkukrotnie miałam okazję korzystać już z usług Pani Eweliny. Ostatnio potrzebowaliśmy tłumaczenia kilku krótkich filmów instruktażowych na język migowy i wyszło naprawdę bardzo dobrze.
Kaśka

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Kaśka »

Mogę polecić szkolenie z języka migowego w Katowicach, nie migam jeszcze płynnie, ale jestem w stanie się porozumieć. Profesjonalnie przygotowane szkolenia. Warto w nie zainwestować. To na pewno umiejętność która się przyda.
Nęli

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Nęli »

Pani Ewelina to świetny tłumacz języka migowego. Profesjonalne podejście i naprawdę zna się na swojej pracy. Można powiedzieć, że od podszewki zna świat osób głucho-niemych, dlatego jest to właściwy człowiek na właściwym miejscu. .
Anił

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Anił »

Chwalę sobie kursy u Pani Eweliny. Naprawdę należą się wielkie brawa za bardzo dobre i indywidualne podejście do ucznia. Niewielu jest takich specjalistów, dla których język migowy nie ma żadnych tajemnic. Z tego co się orientuję, szkolenia organizowane są zarówno w Krakowie, jak i w Katowicach, więc można wybrać wygodniejszą dla siebie lokalizację.
Uśka

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Uśka »

Nie wiem czy wiecie, ale Pani Ewelina Pawluś organizuje i prowadzi również szkolenia z języka migowego i szczerze powiem, że coraz poważniej zastanawiam się nad tym, czy nie skorzystać. Jest naprawdę specjalistką z tego języka, miałam okazję korzystać, więc wiem, że na pewno jest w stanie sporo nauczyć.
Giża

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Giża »

Jakiś czas temu potrzebowałam konsultacji, a właściwie nawet pomocy tłumacza z języka migowego. Trafiłam do Pani Eweliny Pawluś, jestem jej bardzo wdzięczna, bo potrzebowałam szybkiej reakcji i pomocy. Widać, że jej praca jest również jej pasją, na pewno lepszego specjalisty nie znajdziecie na Śląsku ani w Małopolsce. Jesli tłumaczenia języka migowego to tylko u Pani Eweliny.
Awatar użytkownika
Manuela
Posty: 1
Rejestracja: 27 lut 2021, 14:10

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Manuela »

Skorzystałam ze szkolenia pod okiem Pani Eweliny i mogę polecić. Na pewno są to najlepsze szkolenia języka migowego w Krakowie. Naprawdę sporo się nauczyłam.
Żyzna

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Żyzna »

Paula87 pisze: ↑08 sie 2020, 14:48 Witajcie. Od dawna przymierzam się do rozpoczęcia szkolenia z języka migowego. Zawsze to było moim wielkim marzeniem. Czy ktoś z Was uczył się u Eweliny Pawluś z Zamigam.pl?
Wprawdzie nie korzystałam ze szkoleń, ale może wszystko przede mną?;) Póki co, kiedy szukałam osoby pracującej jako tłumacz języka migowego wiele osób polecało mi właśnie Panią Ewelinę Pawluś. I teraz już wiem dlaczego, za wiedzę i profesjonalizm. Dziękuję za to polecenie!
surówka

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: surówka »

Wiecie co, ja nie ukrywam, że mnie język migowy naprawdę fascynował i to już od bardzo dawna. A nie miałam pojęcia, że istnieje coś takiego jak szkolenia z języka migowego. Wzięłam w jednym z takich udział, właśnie pod okiem Pani Eweliny i jestem zachwycona. Prawdziwa profesjonalistka.
Łuszko

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Łuszko »

Ja akurat nie czuję żadnej potrzeby, żeby nauczyć się języka migowego, nie mam też na to za bardzo czasu, ale wiadomo, że bywają takie sytuacje, szczególnie w mojej pracy, że przydaje się sprawdzony tłumacz języka migowego i taka właśnie jest Pani Ewelina Pawluś. Najlepsza na południu naszego kraju, zdecydowanie.
Awatar użytkownika
Amanda-86
Posty: 1
Rejestracja: 04 mar 2021, 15:04

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Amanda-86 »

Polecono nam kontakt do Pani Eweliny Pawluś, kiedy szukaliśmy pomocy tłumacza języka migowego na konferencję w Katowicach. Byliśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy, dlatego postanowiliśmy nawiązać stałą współpracę, w zakresie tłumaczenia z języka migowego.
wiątka

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: wiątka »

Tak fakt, widać, że dla Pani Eweliny Pawluś praca jest jej wielką pasją. Wkłada w to cale serce, naprawdę szkolenia języka migowego które są przez nią organizowane są przygotowane w każdym calu, od a do z. Nie sądziłam nawet, że będę w stanie nauczyć się tak dużo. Polecam!
Awatar użytkownika
Wilhelmina-72
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2021, 19:48

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Wilhelmina-72 »

Super, że w obecnej sytuacji, pomyśleli o tym, żeby wprowadzić kurs języka migowego online i że pomimo pandemii, można się uczyć języka migowego pod okiem takiej profesjonalistki.
Nałenia

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Nałenia »

Miałam kiedyś ambitne plany, żeby nauczyć się języka migowego, no ale niestety, ciągle brakuje mi czasu i chyba nie będzie mi dane go poznać. Ale właśnie wtedy polecono mi Panią Ewelinę Pawlus i jej szkolenia z języka migowego, z tego akurat nie skorzystałam, ale skorzystałam z tłumaczenia. I potwierdzam, że jest to świetny tłumacz języka migowego.
Żonez

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Żonez »

Kilka lat temu skończyłam studia pedagogiczne, ale muszę przyznać, że moja praca, jest również moją pasją i tak naprawdę nadal się rozwijam, nadal się kształcę i na obecnej wiedzy na pewno nie zamierzam poprzestać. Zdecydowałam się, na to, żeby skończyć również kurs języka migowego. No i właśnie Pani Ewelina Pawluś prowadzi takie szkolenia z języka migowego na bardzo wysokim poziomie.
Głoka

Re: Zamigam.pl - opinie

Post autor: Głoka »

Rewelacyjny tłumacz języka migowego. Naprawdę niewielu jest specjalistów z tej dziedziny, wiem o czym mówię, bo dość długo szukałam. Dlatego też tym bardziej się cieszę, że polecono mi właśnie tę stronę i tego specjalistę. Skorzystałam z tłumaczenia po raz pierwszy, ale jestem przekonana, że w razie potrzeby na pewno nie ostatni.
ODPOWIEDZ