Tarasy od julomax.pl

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Awatar użytkownika
Jagna
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2021, 9:59

Tarasy od julomax.pl

Post autor: Jagna »

Cześć. Jakie macie opinie o deskach tarasowych od julomax.pl? Warto w nie zainwestować, czy powinnam szukać innych ofert? Doradźcie, będę wdzięczna.
Awatar użytkownika
Zwinislawa1979
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2021, 22:39

Re: Tarasy od julomax.pl

Post autor: Zwinislawa1979 »

Dzięki ofercie wspomnianego sklepu przekonałam się, że lepszym wyborem będzie taras kompozytowy, choć bardzo chciałam mieć drewniany. Nie muszę chyba dodawać, że deski i inne elementy są świetne jakościowo? Oczywiście polecam.
żaneta

Re: Tarasy od julomax.pl

Post autor: żaneta »

Zwinislawa1979 pisze: ↑28 lip 2021, 15:05 Dzięki ofercie wspomnianego sklepu przekonałam się, że lepszym wyborem będzie taras kompozytowy, choć bardzo chciałam mieć drewniany. Nie muszę chyba dodawać, że deski i inne elementy są świetne jakościowo? Oczywiście polecam.
Jeżeli chodzi o taras to doskonałym dodatkiem są również pergole , które zapewnią wam ochronę przed niekorzystną pogodą. Często z mężem robimy różnorodne imprezy na tarasie, więc takie pergole są dużą wygodą. Dodatkowo bardzo elegancko wyglądają.
Gość

Re: Tarasy od julomax.pl

Post autor: Gość »

Co do tarasu to ja na swój muszę zamówić zadaszenie tak aby na lato już było gotowe. Gdzie warto zamawiać? Ta https://gardenspace.pl/zadaszenie-tarasu-6x3 oferta mi się spodobała bo mają zadaszenia duże a takie właśnie jest mi niezbędne. Co o tym sądzicie?
ODPOWIEDZ