Rozwój działu księgowego - Wasze wskazówki

To miejsce na Twoje opinie na każdy temat. Daj znać, co myślisz!
Awatar użytkownika
Jackos
Posty: 41
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:40

Rozwój działu księgowego - Wasze wskazówki

Post autor: Jackos »

Cześć,
Chciałabym zapytać Was jak rozwijać skutecznie dział księgowy? Macie może dla mnie jakieś konkretne wskazówki, abyśmy mogli ograniczyć problemy i nie marnować czasu na tzw. wąskie gardło z ogromną ilością dokumentów.
Pozdrawiam i z góry dzięki!
Awatar użytkownika
MariuszSt
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:57

Re: Rozwój działu księgowego - Wasze wskazówki

Post autor: MariuszSt »

Na pewno ciekawą alternatywą jest wybór dobrego programu do wsparcia księgowości typu Invoice Digitzier który przede wszystkim umożliwia wygodne i jednocześnie sprawne zarządzanie księgowością, a przede wszystkim przerzucaniu danych z faktur oraz rachunków papierowych do systemu księgowego online.
Awatar użytkownika
Karek
Posty: 39
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:48

Re: Rozwój działu księgowego - Wasze wskazówki

Post autor: Karek »

W pełni się zgadzam :) Jeśli chcecie ułatwić sobie najbardziej uciążliwe procesy to Invoice Digitizer jest zdecydowanie rozwiązaniem godnym uwagi i wprowadzenia do swojej księgowości.
Awatar użytkownika
Milekk01
Posty: 77
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:21

Re: Rozwój działu księgowego - Wasze wskazówki

Post autor: Milekk01 »

Dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę. Zobaczymy co z tego wyjdzie i przede wszystkim, czy ułatwi nam to prowadzenie księgowości.
Awatar użytkownika
PatrycjaKos
Posty: 7
Rejestracja: 17 lut 2020, 21:00

Re: Rozwój działu księgowego - Wasze wskazówki

Post autor: PatrycjaKos »

Zdecydowanie jestem za! Tym bardziej, że teraz mamy ciężki czas i przede wszystkim potrzebujemy możliwości pracy w domu, a w przypadku Invoice Digitizer jest taka możliwość. Wystarczy pobrać go na swój komputer domowy i normalnie oraz wydajnie pracować. Jak dla nas okazało się to rozwiązanie w tym momencie wręcz zbawienne.
Awatar użytkownika
Jackos
Posty: 41
Rejestracja: 29 wrz 2019, 22:40

Re: Rozwój działu księgowego - Wasze wskazówki

Post autor: Jackos »

Ogromne dzięki za wszystkie informacje, w takim razie czas najwyższy zabrać się za sprawdzanie. Może w końcu pójdziemy w tym kierunku, bo jednak home office trochę zmieniło nam szyki.
Awatar użytkownika
MariuszSt
Posty: 74
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:57

Re: Rozwój działu księgowego - Wasze wskazówki

Post autor: MariuszSt »

Nie ma za co, służymy pomocą i oczywiście czekamy na efekty w Twoim przypadku. Mam nadzieję, że podejmiecie jak najlepsze decyzje dla siebie. Pozdrawiam
Małgosia

Re: Rozwój działu księgowego - Wasze wskazówki

Post autor: Małgosia »

Myślę, że niezbędny jest dobry program do faktur. Pozwoli on zaoszczędzić sporo czasu, w większości można dodawać pracowników łącznie z nadawaniem ich różnych uprawnień. Takie programy są dostępne całodobowo, a dodatkowo czasami mają wsparcie techniczne, dlatego warto na to zwrócić uwagę.
Awatar użytkownika
komiczka
Posty: 78
Rejestracja: 12 gru 2019, 23:42

Re: Rozwój działu księgowego - Wasze wskazówki

Post autor: komiczka »

a program do monitoringu naleznosci macie? z wlasnego doswiadczenia moge szczerze polecic https://monpay.pl/ - juz kilka miesiecy wspiera u nas monitoring faktur i automatycznie wysyla powiadomienia do kontrahentow, ogrom czasu zaoszczedzony :)
tymuś

Re: Rozwój działu księgowego - Wasze wskazówki

Post autor: tymuś »

Nie da się prowadzić dobrze księgowości bez sprzętu komputerowego. Bardzo duża ofertę znajdziecie tu https://itnes.pl/ Znajdziecie tu różnego rodzaju komputery, laptopy. Ten sprzęt jest od najlepszych producentów na naszym rynku. Ja osobiście postawiłem na laptopy. Czasami nie można zostać w firmie po godzinach, więc można zabrać laptop do domu i tam spokojnie dokończyć pracę.
Małgosia

Re: Rozwój działu księgowego - Wasze wskazówki

Post autor: Małgosia »

Zdecydowanie warto postawić na wystawianie faktur online, to podstawa jeżeli chcesz rozwinąć dział księgowości. Dobry program do faktur ułatwi sprawę, z doświadczenia mogę polecić Melpe. To tanie i dobre rozwiązanie, a takie lubię najbardziej. Możesz przetestować ten program za darmo przez 30 dni.

wielkanoc symbole
ODPOWIEDZ