Brama przesuwna

Inwestycje w nieruchomości, urządzenie mieszkania, porady remontowe, oferty.
Vikter

Brama przesuwna

Post autor: Vikter »

Może mi powiedzieć ktoś z Was, jak sprawdza się u Was brama przesuwna? niestety nie możemy pozwolić sobie na otwieranie "skrzydłowe" ze względu na brak miejsca na posesji i planujemy postawić właśnie na takie rozwiązanie jak brama przesuwna, na pilota. Wydaje mi się, że to dobra opcja.
Marcysia

Re: Brama przesuwna

Post autor: Marcysia »

Brama przesuwna jest bardzo wygodna, u mnie sprawdza się świetnie, choć muszę przyznać, że od początku nie było tak różowo. Kupiliśmy bramę nie najlepszej chyba firmy, bardzo szybko poszły rolki do bramy przesuwnej 80x80. Na szczęście w internecie udało mi się takie znaleźć
Łoś

Re: Brama przesuwna

Post autor: Łoś »

w takim przypadku bardzo ważne jest odpowiednie dobranie automatyki do bramy. My mamy automatykę z BFT. Działa już drugi rok i nie ma żadnych awarii. Ani w zimie gdy był duży mróz, ani w upały letnie. Ważne żeby pamiętać, że musi być wszystko dobrze przystosowane do wagi i wielkości bramy bo tylko wtedy będzie działać jak należy
Awatar użytkownika
martek
Posty: 69
Rejestracja: 10 maja 2020, 23:42

Re: Brama przesuwna

Post autor: martek »

U mnie kwestia wyboru bramy była ułatwiona. Szukając ogrodzenia na posesję trafiłam na firmę, która jedno i drugie produkuje. Do tego jeszcze furtki i balustrady, dzięki czemu można sobie wszystko w jednej firmie wybrać. Mnie takie rozwiązanie bardzo odpowiada. Bramy mogą być w stylu tradycyjnym i nowoczesnym, uchylne i przesuwne. Na stronie https://plotex.net.pl/ można się z całą ofertą zapoznać. Każdy może wybrać dla siebie idealne rozwiązanie. Ogólnie we wszystkim super doradzają, znają się na tym. A dzięki temu, że jest to producent, to i ceny mają niższe.
MarekKo

Re: Brama przesuwna

Post autor: MarekKo »

Mam bramę przesuwną na swojej działce i ogrodzenie panelowe. Ogrodzenie ma już kilka lat a automatyczna brama montowana w ubiegłe wakacje.
Wcześniej była taka zwykła - prowizoryczna robiona przeze mnie, żeby tylko można było zamknąć teren.
Wydaje mi się, że obecnie automatyczne bramy to juz podstawa i każdy takie montuje. Zresztą to wielka wygoda gdy nie trzeba wysiadać z samochodu żeby bramę otworzyć lub zamknąć.
Dłużej zastanawiałam się nad automatyką - wiem, że brama będzie dobrze jeździć gdy siłowniki będą dobrze dobrane do wielkości i ciężaru. Zdecydowałem się na zestaw z BFT i jestem zadowolony. Montował i programował fachowiec więc wszystko działa tak jak należy, a brama jeździ sprawnie i szybko
dżastaa

Re: Brama przesuwna

Post autor: dżastaa »

Jest wiele modeli bram - także wszystko zależy co was interesuje itd. Jak chodzi o takie produkty, jak brama segmentowa to możecie w tym kierunku zapoznać się chociażby z ofertami Europlast, ponieważ oni długi czas są już na rynku i oferują sprawdzone artykuły. Które są praktyczne, solidnie wykonane i zapewniają odpowiednie bezpieczeństwo.
ODPOWIEDZ