Wygodne ubrania na lato

Jesteś na bieżąco z trendami? Szukasz inspiracji na stylizacje, polskich producentów odzieży albo pomysłów na nieszablonowe rozwiązania modowe? Dołącz do nas!
Awatar użytkownika
Jadwiga89
Posty: 1
Rejestracja: 13 mar 2021, 23:03

Wygodne ubrania na lato

Post autor: Jadwiga89 »

W jakich letnich ciuchach jest wam najwygodniej? Pewnie większość kobiet bez wahania wskazałaby na sukienki, ale mnie jakoś one nie przekonują. Zdecydowanie za to wolę letnie damskie kombinezony. Taki przewiewny i elegancki ciuszek może pasować też na specjalne okazje, prawda?
Awatar użytkownika
Tola
Posty: 373
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:32

Re: Wygodne ubrania na lato

Post autor: Tola »

Ja bardzo lubię markową odzież, na przykład marki Desigual. Żeby jednak nie przepłacać, często zdarza mi się po prostu kupować takie ubrania w outletach ;) Ostatnio trafiłam na bardzo fajny outlet internetowy https://pepegi.eu/firm-pol-1540551727-Desigual.html oferujący sporo ciuchów tej właśnie marki, w różnych rozmiarach, po całkiem niewygórowanych cenach :)
Awatar użytkownika
Lenka
Posty: 105
Rejestracja: 28 maja 2019, 14:36

Re: Wygodne ubrania na lato

Post autor: Lenka »

Markowa nie oznacza dobra, teraz wiele tańszych sklepów oferuje ubrania w dobrej jakości. Jeśli szukacie wytrzymałych i modnych jeansów, to znajdziecie je na stronie txm.pl. Polecam tam zajrzeć, bo wybór jest bardzo duży, a w ofercie są różne wzory i rozmiary. Na pewno każdy znajdzie coś odpowiedniego.
Aniołek

Re: Wygodne ubrania na lato

Post autor: Aniołek »

Wiem, że do świąt jeszcze trochę, jednak ja nie lubię zostawiać nic na ostatnią chwilę, dlatego szukam inspiracji na prezenty dla męża i brata już teraz. Ostatnio trafiłam na taki artykuł https://iknurow.pl/koszulki-meskie-z-na ... ie-siebie/ . Myślicie, że koszulki w tym stylu mogłyby się im spodobać? Może któraś z Was robiła właśnie w taki prezent i okazał się strzałem w dziesiątkę?
krasiałek

Re: Wygodne ubrania na lato

Post autor: krasiałek »

Jeśli poszukiwane są przez was jakościowe ubrania oraz szkolne gadżety dla dzieci, to koniecznie zajrzyjcie na stronkę reporteryoung.pl. Moim zdaniem znajdziecie u nich sporo jakościowej odzieży. Przyznam szczerze, że mi udało się u nich znaleźć sporo ciekawych ubrań dla moich pociech.
ODPOWIEDZ