odtrucie alkoholowe cena

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu, wizycie w przychodni czy obsłudze w poradni? Polecamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie.
karaś131

odtrucie alkoholowe cena

Post autor: karaś131 »

Witam. Ostatnio w końcu znalazłem dobrego lekarze w kwestii detoksykacji. Pozostała teraz jedno pytanie. Jaki jest koszt za odtrucie alkoholowe warszawa cena? Wole się spytać zanim ktokolwiek wystawi mi rachunek bo wiem, że to nie są najtańsze rzeczy! Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia!
Rosoń

Re: odtrucie alkoholowe cena

Post autor: Rosoń »

Mój brat miał wykonywane odtrucie alkoholowe w Warszawie przez Medyczny Detox. Polecam to centrum, świetni specjaliści z bardzo fajnym podejściem do pacjenta, otrzymaliśmy od nich spore wsparcie i dzięki nim brat przestał pić 3 lata temu. Warto się do nich zgłosić po pomoc, z doświadczenia widzę, że wiedzą co robią.
Dominika

Re: odtrucie alkoholowe cena

Post autor: Dominika »

Z tego co się orientuję to zabieg odtrucia alkoholowego to koszt około 400zł. Na stronie https://odtruwaniewroclaw.pl/odtrucie-a ... ierzoniow/ też znalazłam podobną wartość. Wydaję mi się, że wiele osób w ogóle nie wie o istnieniu zabiegu detoksu. Choć tak naprawdę, rozwiązanie to pojawiło się na rynku już dość dawno. Uważam, że detoks jest bardzo dobrym pomysłem i stanowi często pierwszy krok w walce z nałogiem. Warto dodać, że niektóre gabinety oferują możliwość wykonania zabiegu w domu pacjenta.
ODPOWIEDZ