Jaki lekarz dziecięcy?

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu, wizycie w przychodni czy obsłudze w poradni? Polecamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie.
Awatar użytkownika
Sława_83
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2021, 10:29

Jaki lekarz dziecięcy?

Post autor: Sława_83 »

Witajcie moi drodzy. Jako że niedawno zmieniłam miejsce zamieszkania, to przydałoby się znaleźć kogoś takiego jak pediatra Aleksandrów Łódzki. Muszę wybrać jakąś przychodnię, ale wybór nie należy do łatwych. Może podpowiecie mi, która placówka cieszy się najlepszymi opiniami?
Aniołek

Re: Jaki lekarz dziecięcy?

Post autor: Aniołek »

Oczywiście, że tak. Przecież dzisiaj jesteście w stanie znacznie lepiej poradzić sobie w kontekście znalezienia odpowiednich specjalistów. Na pewno dobry genetyk-kliniczny-dzieciecy może być dla Was bardzo dużym wsparciem w leczeniu, więc na pewno powinniście podejść do tego tematu w ten sposób.
Aniołek

Re: Jaki lekarz dziecięcy?

Post autor: Aniołek »

Oczywiście, że tak. Tutaj absolutnie nie powinno się zwlekać z podejmowaniem działania. Przecież jeśli nie będziecie w stanie poradzić sobie z diagnozą, to możecie chociażby obserwować, jak ospa dzień po dniu rozwija się u Waszego dziecka. Warto podejść do tematu mądrze i temu zaradzić.
Śmerfetka29

Re: Jaki lekarz dziecięcy?

Post autor: Śmerfetka29 »

Jaki lekarz dziecięcy ? - oczywiście wszystko zależy od tego co dolega? Jeśli nie jesteście w stanie określić do jakiego lekarza się udać to należy pójść do lekarza rodzinnego.On skieruje do odpowiedniego specjalisty .Na przykład mokry kaszel z odruchem wymiotnym ,tutaj przyczyn może byc wiele i może się okazać ,że wizyta u lekarza specjalisty jest zbędna.Lekarz pierwszego kontaktu sam ustali co dolega i zaordynuje odpowiednie leczenie. Tak więc widzicie ,że wizyta u specjalisty nie zawsze będzie konieczna.
MamaJaśka

Re: Jaki lekarz dziecięcy?

Post autor: MamaJaśka »

To ja jeszcze dodam, że jak wybieraliśmy lekarza pediatrę dla dziecka,
to zwyczajnie przeczytaliśmy z mężem całą masę opinii w necie o różnych lekarzach,
tak, żeby miec maksymalnie dobrą orientację i na tej podstawie wybraliścmy trzech pediatrów,
z każdym umówilismy się na e-konsultację przez stronę https://kataloglekarzy.telemedi.com/spe ... a/pediatra bo była taka możliwość i z nich właśnie wytypowaliśmy tego, który nam najbardziej pasował i wykazał się i empatią do malucha i podejściem i samą pomocą oczywiście :)
ODPOWIEDZ