Dentysta Warszawa Centrum

Chcesz podzielić się opinią o lekarzu, wizycie w przychodni czy obsłudze w poradni? Polecamy najlepszych specjalistów i ekspertów w swojej dziedzinie.
Awatar użytkownika
Rejna90
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2020, 20:23

Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: Rejna90 »

Hejka! Znacie gabinet prodentika.com.pl? Jeśli szukacie dentysty z powołania, to polecam wam właśnie Prodentikę. [color= rgb(0, 0, 0);]Nie spotkałam się ze złymi opiniami na ich temat, bo to prawdziwi profesjonaliści z pasją do leczenia. Usługi wykonują na wysokim poziomie za naprawdę niewysoką cenę jak na warszawskie standardy. Do tego są życzliwi i sympatyczni.[/color]
Awatar użytkownika
megi25
Posty: 45
Rejestracja: 11 gru 2019, 11:19

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: megi25 »

Najlepszy stomatolog Warszawa to według mnie pan Michał Pelc z kliniki Dentistica. Świetnie wyposażony gabinet i nowoczesne metody leczenia zębów to ogromne zalety tej kliniki. Jeśli szukacie tylko profesjonalnych rozwiązań i najlepszych efektów, to szczerze polecam pana Michała :)
doriś

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: doriś »

Ja mogę polecić dr Świderską z Villa Nova Dental Clinic, świetny specjalista, do tego rzeczowa i sympatyczna osoba. Chodze już od jakiegoś czasu do tej kliniki i jestem bardzo zadowolona, plus taki, że można zdjęcia i pantomogram na miejscu też zrobić.
Kluśka

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: Kluśka »

Dentystów w Warszawie jest bardzo dużo, ale mimo to bardzo ciężko jest nam zdecydować się na jakiegoś konkretnego. Bo wiadomo, że każdemu zależy na tym aby trafić do bardzo dobrego gabinetu stomatologicznego. Bo jak ja szukałam takiego to koleżanka poleciła mi ten gabinet https://www.stomatologiajarzebiny.pl/ do którego zresztą sama chodzi. Także umówię się do nich na wizytę i zobaczymy co z tego wyjdzie
Ramiś

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: Ramiś »

W Warszawie na Senatorskiej, więc bardzo blisko Centrum, jest klinika Dental Fraternity https://dentalfraternity.pl. Ich główna zasada brzmi 'leczymy bez stresu i bez bólu' i taka jest prawda. Nie wiem jak to robią, ale ja zawsze bałam się dentysty, a do nich chodzę bez stresu. To na co jeszcze warto zwrócić uwagę w tej klinice to Opiekun Pacjenta, czyli taka osoba, która przedstawia plan leczenia i wszystkie koszty przed rozpoczęciem leczenia. Naprawdę warto do nich pójść, bo wg mnie nie ma lepszej kliniki w okolicy.
Violuś

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: Violuś »

Od niedawna jestem szczęśliwym pacjentem jednej z najlepszych klinik w Warszawie - DeClinic - https://www.declinic.pl/aparaty-invisalign .To miejsce, gdzie kompleksowo możemy zadbać o stan swojego uzębienia, leczenie zęba, nie problemu, implanty - proszę bardzo.Ostatnio zauważyłam ,że wprowadzili nową metodę korekcji ortodontycznej za pomocą aparatu Invisalign .To prawie niewidoczna, przeźroczysta nakładka na zęby ,którą można w każdym momencie zdjąć. Bardzo wygodnie.
AlicjaNów

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: AlicjaNów »

Każdy ma inne zdanie oczywiście. Ja osobiście mogę wam polecić dr Kiworkową z Villa Dental Clinic. Jestem pacjentką od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam. Znajomi również zaczęli do niej uczęszczać. Sama klinika jest na bardzo wysokim poziomie. Lekarze z powołania. :)
Syśka

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: Syśka »

AlicjaNów pisze: ↑26 lut 2021, 12:40 Każdy ma inne zdanie oczywiście. Ja osobiście mogę wam polecić dr Kiworkową z Villa Dental Clinic. Jestem pacjentką od kilku lat i nigdy się nie zawiodłam. Znajomi również zaczęli do niej uczęszczać. Sama klinika jest na bardzo wysokim poziomie. Lekarze z powołania. :)
TAAAK! Dr Emma jest niezawodnym, profesjonalnym lekarzem z powołania. Leczę się u dr od kilku miesięcy wraz z chłopakiem. Nie sądziłam, że trafię w tak dobre ręce. Nidgy się nie rozczarowałam :D
TeresaMatyjaś

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: TeresaMatyjaś »

Ja polecam klinikę Elektoralna Dental Clinic na ulicy Elektoralnej 28. Genialna pani doktor Dżulietta i dr. Janicki ;) Mialam przyjemność być prowadzona przez obu lekarzy i powiem jedno - czysty profesjonalizm. Nie ma lepszych w wwa:) Polecam serdecznie
Nówa

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: Nówa »

Centrum Warszawy chyba to nie jest, ale mogę polecić stomatologa na ul. Przyczółkowej 219 :) :D Na szybko potrzebowałam pomocy i znajoma poleciła mi tę klinikę i jestem zadowolona!!!! Od tamtego momentu kontynuuję leczenie w tej klinice :D Widzę, że nie tylko ja mogę polecić ;)
Kacper Bródnowski

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: Kacper Bródnowski »

Witam, poszukuje kliniki w wwa specjalizujacej sie w implantologii. straciłem dwojkę przez własną głupotę... Możecie kogoś polecić? :|zależy mi na w miare szybkim terminie wizyty i profesjonalnej usłudze, no i najlepiej żeby nic nie bolało 8-) cena nie gra roli, wiem ze to nie sa tanie rzeczy, no ale za glupote trzeba płacić :!:
MariettaWŚ

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: MariettaWŚ »

Kacper Bródnowski pisze: ↑05 mar 2021, 10:50 Witam, poszukuje kliniki w wwa specjalizujacej sie w implantologii. straciłem dwojkę przez własną głupotę... Możecie kogoś polecić? :|zależy mi na w miare szybkim terminie wizyty i profesjonalnej usłudze, no i najlepiej żeby nic nie bolało 8-) cena nie gra roli, wiem ze to nie sa tanie rzeczy, no ale za glupote trzeba płacić :!:
Ja polecam Elektoralna Dental Clinic, stosują tam tytanowe iplanty. Co do szybkiego terminu, nie mam pojęcia, sa raczej oblegani bo to dobra klinika:) Ja chodzę tam od lat, szczególnie polecam panią Dżuliettę. Zadzwoń i zapytaj się o terminy:)
Piśa

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: Piśa »

Najgorszym przeżyciem u dentysty było dla mnie wyrywanie zęba, był to ząb przedni, którego brak bardzo mnie oszpecił. Dlatego zdecydowałam się na implant w klinice poza warszawa i wybrałąm się do Trójimasta do https://smartsmileorto.pl/. Wykonano go w szybkim terminie bardzo profesjonalnie
Marek Szymański

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: Marek Szymański »

Polecam sprawdzić Elektoralna Dental Clinic, ja jestem zadowolony, bo mają na prawdę wysokie standardy i poziom wykonywania usług i innym też polecam. Rodzina moja tam chodzi, znajomi też, wszyscy zadowoleni. Konkretniej powiem, że staram się zawsze zapisać do Pani Dżulietty, tak do niej trafiłem za pierwszym razem i tak już zostało. :D
Amanda Wuć

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: Amanda Wuć »

Zupełnie tego nie rozumiem, że właśnie osoby boją się zdecydowanie stomatologów, a to przecież osoby, które działają na naszą korzyść, które dbają o nasz wygląd oraz o nasze zdrowie. Polecam tu kontakt z https://mcs-przychodnia.pl/, bardzo dobra przychodnia dla osób, które chcą kompleksowości usług oraz dobrego traktowania
Awatar użytkownika
Sami
Posty: 108
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: Sami »

Często robię zakupy online i widziałam także plecak damski Wrocław gdzie kupić. Tego typu akcesoria na pewno się przydadzą jako dodatek do stylizacji, ale będą też idealne na prezent dla mamy czy siostry. Opłaca się kupować takie produkty w internecie.

UWAGA!! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG
ckpwaw.pl
WojciechRóż

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: WojciechRóż »

Witam, zdecydowanie do polecenia jest klinika Villa Nova. Posiadają doświadczonych specjalistów we wszystkich dziedzinach stomatologii . Nie sądziłem, że kiedyś trafię w lepsze ręce :) Moje przygoda ze stomatologami jest dość długa i często spotykałem niekompetentych "specjalistów"... Teraz wiem, że mój uśmiech jest w odpowiednich rękach
Werkuś

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: Werkuś »

WojciechRóż pisze: ↑12 maja 2021, 22:02 Witam, zdecydowanie do polecenia jest klinika Villa Nova. Posiadają doświadczonych specjalistów we wszystkich dziedzinach stomatologii . Nie sądziłem, że kiedyś trafię w lepsze ręce :) Moje przygoda ze stomatologami jest dość długa i często spotykałem niekompetentych "specjalistów"... Teraz wiem, że mój uśmiech jest w odpowiednich rękach
Zdecydowanie się z Tobą zgodzę, nigdy nie byłam w lepszych rękach niż w Villa Nova
Kaśka

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: Kaśka »

Moim zdaniem oprócz sprawdzenia referencji lekarza, warto zwrócić uwagę na to jak dba się w gabinecie o dezynfekcje. W końcu istnieją firmy takie jak ozonowanie gabinetu, dzięki którym pacjenci mogą czuć się bezpiecznie i mimo tego, że przed nimi mógł być ktoś chory, oni się nie zarażą.

fs power
harnaśka

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: harnaśka »

Piśa pisze: ↑13 kwie 2021, 21:38 Najgorszym przeżyciem u dentysty było dla mnie wyrywanie zęba, był to ząb przedni, którego brak bardzo mnie oszpecił. Dlatego zdecydowałam się na implant w klinice poza warszawa i wybrałąm się do Trójimasta do https://smartsmileorto.pl/. Wykonano go w szybkim terminie bardzo profesjonalnie
Najbezpieczniej u nich https://implant-zebowy.pl/ zrobisz implanty - każdy pacjent jest konsultowany i ustalacie wspólnie plan działania by obie strony były zadowolone. Nie musisz się o nic martwić, maja doświadczenie i najlepsze materiały. Samo wszczepienie niemal niebolesne, szybko uzyskasz piękny uśmiech
jąka

Re: Dentysta Warszawa Centrum

Post autor: jąka »

Nie wiem dokładnie, jak to zrobić, żeby szukać odpowiedniego dentysty, ale jeśli wy wiecie, kto może pomóc, to może poradzicie? Wstępnie jednak takie https://implanty.net.pl/implanty/ strony sprawdzam. Może czas na dobrą implantologię z Lublina? Jakie macie zdanie?
ODPOWIEDZ