szkolenia

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Awatar użytkownika
Zaira_96
Posty: 1
Rejestracja: 10 kwie 2021, 19:11

szkolenia

Post autor: Zaira_96 »

Jakie szkolenia dla stylistek warto zrobić na początek? Myślę o jakiejś szkole, ale najpierw chciałabym iść na kilka szkoleń, żeby móc już zacząć pracę. Polecicie mi coś fajnego?
alex88

Re: szkolenia

Post autor: alex88 »

A jak oceniacie firmę A/Cademy? Czy ktoś z was robił u nich jakieś kursy? Czy to prawda, że świetnie oni przygotowują z najróżniejszych dziedzin? Właśnie zastanawiam się nad tym czy nie zapisać się do nich na f gazy szkolenia ? Ale zanim to zrobię, to chciałbym poznać wasze opinie na ich temat. Dzięki za pomoc.
suzanna

Re: szkolenia

Post autor: suzanna »

No trochę to tak - jest tych szkoleń... Uważam, że zawsze się znajdzie dla kogoś coś odpowiedniego. Ja przykładowo zastanawiam się nad tym czy nie zapisać się na szkolenia z wykonywania tatuażu - https://www.provoque.edu.pl/kursy/wrocl ... ny-wroclaw - naprawdę mnie zainteresowały.
kamill

Re: szkolenia

Post autor: kamill »

A może kogoś z was interesują też szkolenia klimatyzacja, czy z instalacji pomp ciepła?
Jak tak, to możecie zapoznać się z ofertami ZYMETRIC - tam zdobędziecie wiedzę teoretyczną i praktyczną. .. Słyszałam na ich temat wiele pozytywnych opinii.
ODPOWIEDZ