restauracja hinduska

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
marcuś18

restauracja hinduska

Post autor: marcuś18 »

Witam, macie jakieś ulubione restauracje w Warszawie? Do mnie przemawia restauracja hinduska warszawa ursynów. Uważam, że tam niemal każdy znajdzie coś dobrego ponieważ wybór dań jest naprawdę spory. Lubicie kuchnie hinduską czy raczej nie przepadacie za takimi smakami?
koteł

Re: restauracja hinduska

Post autor: koteł »

marcuś18 pisze: ↑16 kwie 2021, 14:09 Witam, macie jakieś ulubione restauracje w Warszawie? Do mnie przemawia restauracja hinduska warszawa ursynów. Uważam, że tam niemal każdy znajdzie coś dobrego ponieważ wybór dań jest naprawdę spory. Lubicie kuchnie hinduską czy raczej nie przepadacie za takimi smakami?

Uwielbiam smaki hinduskie i chociaż na Ursynowie jestem rzadko, to może przy okazji odwiedzin znajomych - skorzystam z polecenia!
koaliać

Re: restauracja hinduska

Post autor: koaliać »

Za dwa tygodnie planuję wycieczkę do Warszawy, na liście mam już parę miejsc, które chcę odwiedzić. Słyszałem, że restauracja Bubbles jest świetnym miejscem, do którego warto wstąpić, mają duży wybór szampanów z kraju, jak i zza granicy oraz bardzo dobrą i zróżnicowaną kuchnię. Czy Wy również polecacie to miejsce?
ODPOWIEDZ