produkty christian laurent

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

produkty christian laurent

Post autor: dzessi »

Byłam w sobotę w Rossmanie i widziałam, ze mieli promocję na kosmetyki z Christiana Laurenta. znacie te produkty? co kupiłyście?
Awatar użytkownika
torana
Posty: 35
Rejestracja: 20 wrz 2019, 8:02

Re: produkty christian laurent

Post autor: torana »

no własnie też się zastanawiałam co by tu kupić bo jeszcze nie testowałam ich kosmetyków a promka fajna była. Ale te regularne ceny tez nie są wysokie więc nic straconego :)

kuna w ogrodzie
Awatar użytkownika
ilonaryc
Posty: 49
Rejestracja: 26 wrz 2019, 9:49

Re: produkty christian laurent

Post autor: ilonaryc »

uwielbiam ich kosmetyki i w zasadzie odkąd się pojawiły w Rossmanie kilka miesięcy temu to kupuje tylko to. Co warto kupić ? z mojej perspektywy - krem ujędrniający z serii diamentowej i płyn micelarny z ekstraktem z 4 herbat.
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: produkty christian laurent

Post autor: sylviaa »

ja kupiłam pisak do brwi liquid brow i serum stymulujące wzrost rzęs. Za oba produkty zapłaciłam niespełna 60 zł także super :)
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: produkty christian laurent

Post autor: dzessi »

dziękuje Wam bardzo dziewczyny, mam już zatem gotowe 2 zestawy do wypróbowania. Mam do wydania jakieś 200 zł także zaszaleję chyba haha :)( te regularne ceny kosmetyków faktycznie są bardzo okej także będę testować :)
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: produkty christian laurent

Post autor: sylviaa »

i jak tam dzessi pochwal się co udało się kupić :)

bajo bajo
Awatar użytkownika
dzessi
Posty: 77
Rejestracja: 19 wrz 2019, 11:48

Re: produkty christian laurent

Post autor: dzessi »

a no całkiem sporo :) wzięłam krem na dzień i na noc i ten pod oczy z serii revolution, płyn micelarny z ekstraktem z 4 herbat, pisak do brwi liquid brow i podkład mineralny :) jestem zachwycona :)
Awatar użytkownika
bryza
Posty: 75
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:28

Re: produkty christian laurent

Post autor: bryza »

Jeśli chodzi o tę konkretną markę to nie spotkałam się jeszcze z nią, ale kto wie może zagłębię się w tym temacie. Oczywiście staram się dbać jak najbardziej o wygląd swój i także dbam o brwi. Zauważyłam, że ostatnio moje brwi stały się jakieś słabsze i aby poprawić ich wygląd i odżywić je znalazłam rewelacyjny żel do brwi na https://pl.oriflame.com/products/product?code=31430 Jestem nią zachwycona, a efekty widać praktycznie już po kilku dniach
Awatar użytkownika
Drynka33
Posty: 19
Rejestracja: 26 cze 2019, 20:35

Re: produkty christian laurent

Post autor: Drynka33 »

Nigdy jeszcze nie kupowałam nic tej marki, raczej kupuję nieco tańsze, ale równie skuteczne kosmetyki - https://www.cocolita.pl/kremy-pod-oczy/ ... y-pod-oczy Myślę, że nie ma sensu przepłacać tylko za nazwę marki, skoro efekt finalny jest ten sam. A obecnie trzeba zadbać o to, żeby posiadać w kosmetyczce porządne kremy, ponieważ jak przyjdzie zima to niestety skóra zacznie wysychać i trzeba ją przed tych ochronić.
Awatar użytkownika
sylviaa
Posty: 61
Rejestracja: 01 paź 2019, 10:16

Re: produkty christian laurent

Post autor: sylviaa »

no i super dzessi o to własnie chodziło :) ja też byłam w ostatni weekend w rossmanie i znów poszlałałam :) no ale w tym kuypiłam kilka ich kosmetyków na prezenty dla żeńskiej części mojej rodziny :) będzie szał przy rozpakowywaniu ;D
Awatar użytkownika
Koralinka
Posty: 18
Rejestracja: 04 maja 2020, 4:50

Re: produkty christian laurent

Post autor: Koralinka »

Podkład Christian laurent bardzo ładnie rozprowadza się na skórze, ale krótko się trzyma i ciemnieje. Moim zdaniem w podobnej cenie można znaleźć zwyczajnie lepsze mineralne kosmetyki. I to w pełni mineralne, jak Annabelle Minerals. Ja mam jasną karnację i dlatego też bardzo jasny podkład tej firmy , ale nie mam żadnych zarzutów do niego!
ODPOWIEDZ