Jakie kosmetyki podarować teściowej?)

Dobre rady i opinie o kosmetykach, pielęgnacji, makijażu. Polecamy produkty i marki i ostrzegamy przed tym, co kiepskiej jakości.
Agneshka1998

Jakie kosmetyki podarować teściowej?)

Post autor: Agneshka1998 »

Cześć wszystkim. Dziewczyny, szukam prezentu dla teściowej. Jest bardzo miłą kobietą i uwielbia kosmetyki z Avon katalogu . Na jej półkach zauważam tylko tę firmę, więc szukam prezentu w katalogu. Ale nie wiem co wybrać. Myślę, że każda kobieta będzie zachwycona jakościowym kremem do twarzy. Avon ma naprawdę duży wybór. Ma 55 lat i powiedziałabym, że jej skóra jest bardziej podatna na przetłuszczanie się. Albo podarować jej coś z kosmetyków dekoracyjnych? Uwielbia kosmetyki i często nosi makijaż. Może szminka lub tusz do rzęs? Zasadniczo dobra szminka zadowoli również dziewczynę w każdym wieku. Poczekam na twoją radę.
emilia111

Re: Jakie kosmetyki podarować teściowej?)

Post autor: emilia111 »

A może jakieś inne kosmetyki? Ja bym na prezent właśnie z jakiejś innej marki spróbowała dać kosmetyki aby sobie obdarowywana osoba mogła przetestować jak działają. Świetne są produkty z Herbapol Polana, nie wiem czy już znasz markę ale na pewno warto sobie zerknąć na ich kosmetyki. Można kupić zarówno do pielęgnacji twarzy jak i ciała i włosów, są w kolorowych opakowaniach dlatego moim zdaniem na prezent idealne. A ceny rozsądne, spokojnie na prezent kilka różnych produktów można kupić.
ZuzaNNa89

Re: Jakie kosmetyki podarować teściowej?)

Post autor: ZuzaNNa89 »

Kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji cery dojrzałej są specjalnie opracowane, aby sprostać unikalnym potrzebom skóry dojrzałej, która może być bardziej sucha, zmęczona, podatna na zmarszczki i utratę elastyczności. Jeżeli szukasz inspiracji to znajdziesz je na tej stronie https://kosmetyki-online24.pl. Wracając jednak do tematu, to skóra dojrzała często wymaga intensywnego nawilżenia i odżywienia. Kosmetyki do cery dojrzałej zawierają często składniki nawilżające, takie jak kwas hialuronowy, gliceryna, oleje roślinne (np. olej arganowy, olej z nasion dzikiej róży) i masła roślinne (np. masło shea, masło kakaowe). Te składniki pomagają zmiękczyć i nawilżyć skórę, przywracając jej naturalną elastyczność. Kosmetyki do cery dojrzałej często zawierają silne antyoksydanty, takie jak witamina C, witamina E, koenzym Q10, ekstrakty z zielonej herbaty, jagód czy winogron. Antyoksydanty pomagają neutralizować działanie wolnych rodników, które przyspieszają proces starzenia się skóry. Chronią skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV i zanieczyszczenia środowiskowe. Peptydy i kolagen są składnikami często stosowanymi w kosmetykach do cery dojrzałej, ponieważ mają działanie przeciwzmarszczkowe i ujędrniające. Peptydy, takie jak peptydy miedzi, mogą pobudzać produkcję kolagenu i elastyny, które są kluczowe dla utrzymania elastyczności skóry. Kolagen, zarówno naturalny, jak i syntetyczny, może pomóc w poprawie gęstości i jędrności skóry. Kwas hialuronowy jest popularnym składnikiem w kosmetykach do cery dojrzałej ze względu na swoje właściwości nawilżające i wypełniające. Ma zdolność wiązania wody, co pomaga utrzymać skórę dobrze nawilżoną, poprawić jej elastyczność i wygładzić drobne linie i zmarszczki.
Coleen

Re: Jakie kosmetyki podarować teściowej?)

Post autor: Coleen »

Wszystko zależy od tego co teściowa lubi. Moja nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez starannie zrobionego makijażu. Miałam więc gotowy pomysł na prezent urodzinowy. Podarowałam jej dwa zestawy do makijażu. Jeden do konturowania i jeden z cieniami. Bardzo się z prezentów ucieszyła i wiem, że na co dzień z nich korzysta.
kreska

Re: Jakie kosmetyki podarować teściowej?)

Post autor: kreska »

Mozesz sobie poprzegladac kosmetyki z bielendy, maja rozne serie, do cery dojrzałej równiez, z tego co pamietam to spoko jest ta seria diemanetowe lipidy, moze cos stamtad wypatrzysz :)
BasiaBoX

Re: Jakie kosmetyki podarować teściowej?)

Post autor: BasiaBoX »

Moja teściowa stała się ogromną fanką kosmetyków z kwasami i takich właśnie produktów życzy sobie przy każdej możliwej okazji. Kremy zawierające różne rodzaje kwasów są obecnie powszechnie stosowane w pielęgnacji skóry, a każdy z tych kwasów ma swoje unikalne właściwości i korzyści. W dzisiejszym świecie kosmetyków coraz więcej ludzi zwraca uwagę na składniki zawarte w produktach do pielęgnacji skóry, a kwasy stały się popularnym wyborem ze względu na swoje różnorodne zastosowania i skuteczność. Kwas laktobionowy to rodzaj kwasu polihydroksykwasowego (PHA), który jest bardziej delikatny niż niektóre inne kwasy, co czyni go odpowiednim dla osób o wrażliwej skórze. Tu poczytasz o nim więcej https://wytworniamydla.pl/na-co-jest-kw ... kna/b_yicj bo warto. Kwas glikolowy, jako jeden z popularnych α-hydroksykwasów (AHA), jest doskonałym środkiem złuszczającym. Pomaga w usuwaniu martwych komórek naskórka, poprawiając teksturę skóry i rozjaśniając ją. Ten kwas może być szczególnie skuteczny w leczeniu trądziku, przebarwień i innych problemów skórnych. Kwas salicylowy, znany również jako BHA, jest ceniony za swoje właściwości oczyszczające. Działa głęboko w porach skóry, usuwając zanieczyszczenia i zapobiegając powstawaniu zaskórników. Jest to również dobry wybór dla osób z trądzikiem, ponieważ ma właściwości przeciwzapalne. Kwas azelainowy jest znany z właściwości przeciwzapalnych i przeciwbakteryjnych. Jest skuteczny w leczeniu trądziku i pomaga w rozjaśnianiu przebarwień skóry. Kwas ferulowy to przeciwutleniacz, który chroni skórę przed uszkodzeniami oksydacyjnymi, zwłaszcza spowodowanymi działaniem promieni UV. Jest jeszcze wiele innych kwasów, ale nie będę tu wymieniać, może z prezentem idź w tę stronę?
Arikka

Re: Jakie kosmetyki podarować teściowej?)

Post autor: Arikka »

Jesli chodzi o pielęgnację dojrzałej cery bardzo dobrą linię ma polska marka Bielenda. Sama używam tych kosmetyków, właśnie przeciwzmarszczkowych z linii Ujędrniające Peptydy.Doskonała marka, maja dobre kosmetyki i na prawde nie drogie a porównywalne z tymi drogimi , zagranicznymi z górnej półki
Melcia

Re: Jakie kosmetyki podarować teściowej?)

Post autor: Melcia »

Jak dla teściowej to może dobre kosmetyki dla cery dojrzałej z Bielendy z tej linii Ujędrniające Peptydy? na prawde bardzo dobra seria, skuteczne. Będzie na pewno zadowolona. Moja mama ich używa, chwali bardzo
benia4

Re: Jakie kosmetyki podarować teściowej?)

Post autor: benia4 »

W tym roku postanowiłam kupić teściowej w prezencie gwiazdkowym naturalne kosmetyki do kąpieli. Już kilka produktów wpadło mi w oko, jestem w trakcie kompletowania całego zestawu. Chyba sama sobie też coś do kąpieli kupię, bo aż ciężko się oprzeć tym wszystkim kosmetykom. Dużo jest teraz w świątecznych wersjach.
byśka

Re: Jakie kosmetyki podarować teściowej?)

Post autor: byśka »

Ja bym polecała coś eleganckiego, stylowego, naturalnego i renomowanej marki. Może Orienatna? Ma genialne kosmetyki przeciwzmarszczkowe Reishi. Wiem że są skuteczne i bardzo polecane. Kup coś dobrej jakości, bo nie wszyscy tu polecają dobre rzeczy niestety
Awatar użytkownika
birdy
Posty: 402
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:46

Re: Jakie kosmetyki podarować teściowej?)

Post autor: birdy »

Sporo intrygujących kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała posiada firma pod tym adresem: https://perfecta-kosmetyki.pl/. Zwróciła moją uwagę zwłaszcza oferta maseczek oraz produktów do oczyszczania i demakijażu. Według mnie mają solidnie skonstruowaną ofertę, którą każdy może dostosować do swoich potrzeb.
Marecka

Re: Jakie kosmetyki podarować teściowej?)

Post autor: Marecka »

Polecam kupić bardzo dobry krem odżywczy krem z olejem z jagód acai.Nie zawiera parabenów ani olei mineralnych, ma zielony kolor bo zawiera dużo oleju. Bardzo dobry skład. Porównywalny z tymi kremami z najwyższej półki jak Gabana czy dior. Widac efekty. Zadba o skóre jak żaden inny
mniszka

Re: Jakie kosmetyki podarować teściowej?)

Post autor: mniszka »

Ja polecam dobry krem do twarzy. jaki macie budżet? Jeśli niewielki to świetnie się sprawdzi krem do twarzy Magic Lift z Eveline. Moja teściowa go używa i bardzo go lubi. Mi go polecała już kilka razy. Więc jak widać to najlepszy prezent dla teściowej. I może dla synowej też :D
kamel

Re: Jakie kosmetyki podarować teściowej?)

Post autor: kamel »

Myślę, że najlepiej sprawdzą się kosmetyki naturalne o dobrym składzie. Jeżeli o mnie chodzi, to bez chwili zastanowienia mogę wam polecić sklep https://mieleziele.pl/ gdzie znajdziecie produkty świetnej jakości!
ODPOWIEDZ